menu
menu close

Stavba komínů Brno

Potřebujete nový komín? Rádi vám ho postavíme. Využijte našich dlouholetých zkušeností v oblasti stavby komínů různých typů a velikostí. Mimo rekonstrukcí komínů se specializujeme právě na  stavbu komínů v Brně a okolí . Rádi vám provedeme kompletní návrh komína a dimenzujeme jeho podobu dle požadavků stavby a zařízení, která na něj budou napojená.  V případě zájmu o službu „stavba komínů Brno“ nás neváhejte  kontaktovat .  Rádi se s vámi potkáme, vypracujeme vám nezávazný návrh a nacenění stavby komína.

Dbáme na veškeré detaily, neboť námi poskytovaná služby „stavba komínů Brno“ je vysoce profesionální, a především je dodávkou na klíč bez dalších starostí pro objednatele. Nové komíny řešíme do detailu a nic nenecháváme náhodě: promýšlíme odstupové vzdálenosti od konstrukcí, průměr a výšku komína pro dobrý tah, vysoce kvalitní materiál – to je nejdůležitější, dále také správné kotvení komína, tvárnice z lehčeného liaporbetonu pro nižší váhu komína. Pozornost věnujeme všem detailům a komín navrhneme včetně dopojení spotřebiče do komínu, a nakonec vystavíme revizi spalinové cesty.

Ukázky ze stavby komínu

Stavba - komíny Brno
Stavba chromových komínů Brno
Stavba komínů - Brno
Stavba komína Brno

 

Na základě vaší poptávky provádíme:

 • stavba nových komínů Brno a okolí (pro celou jižní Moravu, a do vzdálenosti cca 50 km od Brna)
 • dodatečná stavba komínů Brno a okolí (pro celou jižní Moravu, a do vzdálenosti cca 50 km od Brna)
 • stavba a realizace komínů po celé ČR – dle charakteru a velikosti zakázky

Nové komíny stavíme v těchto variantách:

 • stavba nerezových komínů třísložkových Brno a okolí  (pro celou jižní Moravu, a do vzdálenosti cca 50 km od Brna)
 • stavba nerezových komínů dvouplášťových Brno a okolí  (pro celou jižní Moravu, a do vzdálenosti cca 50 km od Brna)
 • stavba průmyslových komínů Brno a okolí  (pro celou jižní Moravu, a do vzdálenosti cca 50 km od Brna)
 • stavba přetlakových komínů pro výrobní haly po celé ČR
 • stavba komínů pro lakovací linky po celé ČR
 • realizace plastových komínů pro kondenzační kotle Brno a okolí  (pro celou jižní Moravu, a do vzdálenosti cca 80 km od Brna)
 • stavba a realizace komínů po celé ČR – dle charakteru a velikosti zakázky

Proč stavba komínu od OCELMAT Brno?

Stavba komínu zahrnuje nejen nutné odborné znalosti a zákonné certifikáty, ale předpokládá i profesionální vybavení. Vše potřebné máme k dispozici. Díky speciálnímu vybavení je naše práce precizní, a především nám jde od ruky.

Díky dosavadním realizovaným zakázkám máme rozsáhlé zkušenosti se stavbou různých typů komínů, ať už se jedná o menší stavbu nebo naopak větší projekt např. pro pekárenskou firmu.

Před samotnou realizací stavby komínu se seznámíme s kompletním projektem vaší stavby, dimenzujeme nový komín daným požadavkům a představíme vám nejlepší řešení. Součástí je i odborné poradenství a návrh, který před započetím samotné stavby schvalujete. Očekávejte tedy pomoc i s volbou umístění komínu, doporučením vhodného materiálu, řešením odvětrávání, zaústěním kouřovodu ve vhodné výšce, výškou komínového tělesa, řešením zatékání do komína nebo volbou ideálního průměru komínového průduchu. Věcí, které je třeba řešit u stavby komínů, a které je nutno zohlednit, je spousta. My vše promyslíme za vás. Využijte naše zkušenosti se stavbou komínů.

Veškeré komponenty, které používáme v rámci stavby komínu, nakupujeme od osvědčených výrobců těchto materiálu. Dbáme na prvotřídní kvalitu materiálu komínových dílů, neboť jedině tak dokážeme zaručit skvělou funkčnost komínu v řádech desítek let.

Díky postupu popsaném výše, dokážeme službu „stavba komínů Brno“ nacenit s minimálními odchylkami v ceně. Podkladem je právě návrh nové stavby komínu včetně položkového rozpočtu. Od nás nečekejte žádné podpásovky a účtování víceprací. Naše ceny odpovídají kvalitě odvedené práce a jsou z tohoto pohledu více než výhodné.

 

Pro kalkulaci ceny stavby komína nám pošlete tyto údaje:

 1. výška komína,
 2. spotřebič (typ, název, výkon),
 3. lokalita stavby (adresa),
 4. telefon na vás pro další domluvu.

Proč zvolit nás na stavbu komínu?

 • moderní vybavení pro účely stavby komínů
 • dlouholeté zkušenosti se stavbou komínů
 • výhodná cena za stavbu komína
 • stavba komínu v krátkém termínu

Mimo služby „stavba komínů Brno“ provádíme taktéž:

 • vložkování komínů pro zákazníky z Brna a okolí (pro celou jižní Moravu, a do vzdálenosti cca 50 km od Brna)
 • frézování komínů pro zákazníky z Brna a okolí (pro celou jižní Moravu, a do vzdálenosti cca 50 km od Brna)
 • oddehtování komínů pro zákazníky z Brna a okolí kontrola a čištění komínů pro zákazníky z Brna a okolí
 • revize komínů

Díky úzké spolupráci s výrobci komínových systémů si udržujeme neustálý přehled o novinkách, změnách v legislativě a obecně o dění v oblasti komínové techniky tak, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout vždy jen to nejkvalitnější a nejvýhodnější řešení nejen v olbasti stavby komínů.

Stavba komína s Ocelmatem je zárukou kvality a preciznosti. Kontaktujte nás.

---------------

Lidé naše služby na internetu hledají přes výrazy: montáž komínu, stavba komínu, stavba komína Brno, montáž komínu Brno, cena za postavení komínu. Dále taktéž: stavba komínu cena, stavby komíny.

Komponenty pro stavbu komínu.

---

Více o problémech při stavbě komínů.