menu
menu close

Stavby komínů Brno-venkov

Hledáte specialisty na stavby komínů v lokalitě Brno-venkov? Využijte naše dlouholeté zkušenosti v oboru. Nabízíme precizní odborné provedení, používáme vysoce kvalitní materiály s garancí dlouholeté životnosti, a především garantujeme rychlé provedení za výhodnou cenu. Pokud máte zájem o nezávazné nacenění služby „stavby komínů Brno-venkov“, pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat . Obratem se s vámi spojíme a cenu vám sdělíme.

stavba komínů Brno-venkov
Stavba komínu Brno-venkov
komíny - stavba Brno-venkov
Zapravení nového komínu Brno-venkov

 

U stavby komína se nevyplatí dělat žádné kompromisy s ohledem na kvalitu, použité materiály či stavební přípravu. Vše je třeba vhodně propočítat a promyslet, aby komín zcela na 100 % plnil svou funkci. Nejedná se o snadnou realizaci, proto je vhodné stavbu komína svěřit odborníkům, kteří ví, jaký komín je nejideálnější pro danou stavbu a její účel.

Pokud vám neříkají nic pojmy jako komínový sopouch, vybírací a vymetací otvor, komínová hlava, komínový plášť nebo průduch, pak budete muset strávit spoustu času samostudiem, abyste si komín dokázali nadimenzovat a nezapomněl na všechny podstatné prvky, které se vzájemně ovlivňují. Pokud si netroufnete na stavbu komínu svépomocí, i když dnes již existuje pár komínových systému, navržených pro laiky, rádi vám komín vystavíme.

Provádíme

  • Stavba komínů jednovrstvých podtlakových i přetlakových.
  • Stavba komínů vícevrstvých podtlakových i přetlakových.
  • Stavba komínů s umělým tahem.
  • Stavba komínů s přirozeným tahem.
  • Stavba nerezových komínů.
stavby komínů s umělým tahem
Stavba komína se 4 průduchy
stavba nerezových komínů - Brno-venkov
Dokončená stavba komína