menu
menu close

Komíny - Ocelmat Brno

komíny Ocelmat Brno
Ocelmat - komíny Brno

Úkolem komínu je odvést toxické spaliny z interiéru, kde vznikají hořením paliva ve spotřebiči, do volného ovzduší. Ačkoli komínové těleso na první pohled vypadá jednoduše, jsou na něj kladeny vysoké nároky, a to především díky modernizaci úsporných topidel i současných stavebních konstrukcí. Musí plnit více důležitých funkcí najednou, a pouze pokud má dobře vyvážené parametry, bude podporovat výkon a účinnost topidla a optimalizovat spotřebu paliva. Každý komín pak musí být dostatečně mechanicky odolný a stabilní, v případě požáru bezpečný a jeho provoz musí splňovat hygienické předpisy a vyhovovat požadavkům na bezpečnost.

Firma OCELMAT Brno s.r.o. nabízí komplexní řešení odtahu spalin pro všechny druhy spotřebičů paliv a to od výpočtového posouzení a projekčního řešení přes celkovou realizaci komínů a kouřovodů, připojení spotřebičů, po vystavení revizní zprávy spalinové cesty, nezbytné k uvedení spotřebičů do provozu.

Komíny Brno
Realizace - komíny Brno

Pokud hledáte spolehlivou firmu na jakékoliv realizace komínů v Brně a okolí, pak jsme připraveni vám poskytnout naše odborné služby. Komíny realizujeme a renovujeme pro klienty do 80 km od Brna, tj. i pro klienty z regionu Brno-venkov.

Firma OCELMAT Brno s.r.o. dodává a provádí montáž komínových systémů:  JEREMIAS, EURO KOMÍNY, ALMEVA PPH, SCHIEDEL a GAFLEX . Další komínové systémy lze po domluvě namontovat také. Dodávka a realizace komínů a kouřovodů pro všechny druhy spalin.

Díky úzké spolupráci s výrobci komínových systémů si udržujeme neustálý přehled o novinkách, změnách v legislativě a obecně o dění v oblasti komínové techniky tak, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout vždy jen to nejkvalitnější a nejvýhodnější řešení.

komín Brno
Prodej komínů - Ocelmat Brno