menu
menu close

Nerezový komín třísložkový Brno

Nerezový komín třísložkový Ocelmat BrnoTřísložkový komínový průduch tvoří potrubí z nerezové oceli obalené tepelnou izolací(minerální nebo keramická vlna) a vnější nosný plášť z nerezové oceli.

Pokud potřebujete koupit nerezový komín na tuhá paliva, tj. jako díl pro instalaci svépomocí, pak sortiment nerezových komínů na tuhá paliva najdete zde v e-shopu.

Kontaktujte nás - sdělíme vám nezávazně cenu realizace třísložkového komínu.

Tento systém se používá pro samostatné komíny pro odvod spalin od spotřebičů na plynná, kapalná i tuhá paliva. Komín může být veden po fasádě objektu  i uvnitř, může procházet střechou s libovolnou krytinou.

Nerezový komín na pevná paliva je vhodný do nemovitostí nebo novostaveb, kde je nutné vybudovat další komín a postavení zděného nebo keramického komínu je možné jen s velkými omezeními stávající prostorové dispozice.

Montáž třísložkového komínu je jednodušší a nenáročná na bourací a zazdívací práce. Je zvláště určen pro připojení moderních topných zařízení.

Fotky realizace nerezových komínů.

Video montáž třísložkového nerezového komínu na fasádu

 

Prodej komínů

Na trhu se pohybuje celá řada výrobců třísložkových nerezových komínů, proto buďte bedliví ve výběru a sledujte i referenční hodnocení. Samozřejmě je nutné si zvolit správný nerezový komín podle typu spotřebiče a celkového řešení stavby.

Naše firma pracuje s těmito komínovými systémy:

  • Jeremias DW
  • Gaflex
  • Almeva PPH (komín pro kondenzační kotel)

Nerezové komíny těchto značek se nám dlouhodobě osvědčily jako velmi kvalitní, s vynikajícími vlastnostmi a rozsahem doplňkového sortimentu. Třísložkový komín, který má vydržet dlouhá léta, musí být prostě kvalitně zhotoven, mít certifikáty a odpovídat normám pro komíny i pro nerezové výrobky.

Ukázky realizací nerezových třísložkových komínů

 

Další podrobnější reference z oblasti instalace nerezových třísložkových komínů naleznete zde.

Pokud potřebujete instalovat nerezové komínové systémy do výrobních nebo průmyslových podniků, stejně tak jestliže chcete ve vašem domě aplikovat nerezový komín na tuhá paliva, pak nás kontaktujte.

Nerezový komín má několik základních výhod:

  1. Nerezová ocel je známá svou vysokou odolností vůči korozivním látkám, což znamená, že nerezový komín je odolný proti rzi a dalším chemickým poškozením. To zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost komínu.
  2. Nerezová ocel je schopná odolávat vysokým teplotám, což je důležité pro komíny, které jsou vystaveny horkým spalinám a výfukovým plynům. Nerezový komín je schopen udržet svou pevnost a celistvost i při vysokých teplotách.
  3. Nerezový komín je relativně lehký a flexibilní, což usnadňuje jeho instalaci ve srovnání s jinými typy komínů. Flexibilita materiálu umožňuje přizpůsobení komínu různým architektonickým a prostorovým požadavkům.
  4. Nerezový komín nevyžaduje složitou a náročnou údržbu. Materiál je snadno čistitelný a odolává usazování sazí a nečistot. Pravidelná kontrola a čištění jsou dostatečné pro udržení správného funkčního stavu tohoto komínu.
  5. Nerezový komín je vhodný pro různé typy paliv, včetně tuhých paliv, plynů a olejů. To znamená, že může být použit pro různé typy topných zařízení, jako jsou krby, kamna, pece nebo kotelny.

O kominictví Ocelmat Brno

Firma OCELMAT s.r.o. Brno byla založená v roce 2007 a navázala na práci firmy Karel Ocelka z roku 1997. Od počátku své činnosti se naše kominictví specializuje na montáže, stavby a rekonstrukce komínů, frézování a vložkování komínů, realizace nerezových komínů, montáže krbových kamen i plynových kotlů. Zajišťujeme veškerý servis pro vaše komíny. 

Díky úzké spolupráci s výrobci komínových systémů si udržujeme neustálý přehled o novinkách, změnách v legislativě a obecně o dění v oblasti komínové techniky tak, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout vždy jen to nejkvalitnější a nejvýhodnější řešení nejen v oblasti výstavby nerezových komínů třísložkových nebo jiných variantních řešení.

 

zpět

--------------

Tematické určení služby: třísložkový komín, nerezový komín, realizace komínů, nerezové komíny, trojvrstvový nerezový komín. Dále také: komíny nerez, nerez komíny, nerezový komín na tuhá paliva, nerezový komín 150, nerezové komínové systémy, plechový komín z nerezu, nerezový komín cena. Tyto výrazy charakterizují námi poskytované služby a lze nás přes ně vyhledat na internetu.