menu
menu close

Nerezový komín třísložkový Brno

Nerezový komín třísložkový Ocelmat BrnoTřísložkový komínový průduch tvoří potrubí z nerezové oceli obalené tepelnou izolací(minerální nebo keramická vlna) a vnější nosný plášť z nerezové oceli.

Pokud potřebujete koupit nerezový komín na tuhá paliva, tj. jako díl pro instalaci svépomocí, pak sortiment nerezových komínů na tuhá paliva najdete zde v e-shopu.

Kontaktujte nás - sdělíme vám nezávazně cenu realizace třísložkového komínu.

Tento systém se používá pro samostatné komíny pro odvod spalin od spotřebičů na plynná, kapalná i tuhá paliva. Komín může být veden po fasádě objektu  i uvnitř, může procházet střechou s libovolnou krytinou.

Je vhodný do nemovitostí nebo novostaveb, kde je nutné vybudovat další komín a postavení zděného nebo keramického komínu je možné jen s velkými omezeními stávající prostorové dispozice.

Montáž třísložkového komínu je jednodušší a nenáročná na bourací a zazdívací práce. Je zvláště určen pro připojení moderních topných zařízení.

Fotky realizace nerezových komínů.

Video montáž třísložkového nerezového komínu na fasádu

 

Na trhu se pohybuje celá řada výrobců třísložkových nerezových komínů, proto buďte bedliví ve výběru a sledujte i referenční hodnocení. Samozřejmě je nutné si zvolit správný nerezový komín podle typu spotřebiče a celkového řešení stavby.

Naše firma pracuje s těmito komínovými systémy:

Nerezové komíny těchto značek se nám dlouhodobě osvědčily jako velmi kvalitní, s vynikajícími vlastnostmi a rozsahem doplňkového sortimentu. Třísložkový komín, který má vydržet dlouhá léta, musí být prostě kvalitně zhotoven, mít certifikáty a být normovaný.

Nerezový komín třísložkový v BrněNerezové komíny BrnoKomíny Ocelmat nerezové BrnoStřešní průchodka - nerezový izolovaní díl pro požární bezpečnost dřevěného krovu, stropu, střechy.  

Nerezový komín OcelmatNerezové komíny Ocelmat v BrněKonzoly a úchyty pro připevnění nerezového komína (do trámů v půdě, nebo na fasádu), díly třísložkového komína - nerez., izolace a nerez. plášť.      

zpět

--------------

Tematické určení služby: třísložkový komín, nerezový komín, realizace komínů.