menu
menu close

Frézování komínů Brno-venkov

Zajištujeme odborné frézování komínů za účelem rozšíření průměru komína pro potřeby vložkování, odstranění nánosů dehtu a zplodin, nebo v případě změny technologie vytápění nemovitosti.

Pokud hledáte spolehlivé kominictví, které vám provede precizní frézování komínů a případné další související odborné služby, pak nás kontaktujte. Poskytneme vám bezplatnou konzultaci s následným nezávazným naceněním. Z názvu služby „frézování komínů Brno-venkov“ je patrné, že je primárně určena pro klienty z Brna a širšího okolí (rádius 30 km), kam spadá i okres Brno-venkov.

Pro realizaci služby „frézování komínů Brno-venkov“ používáme vlastní profesionální frézu, která umožňuje našim zkušeným kominíkům provést vyfrézování v kratším čase a s velkou precizností. Díky její pomoci je pak následné vložkování původní spalinové cesty efektivnější.

Frézování komínů Brno-venkov
Frézování komínů Brno-venkov
Frézování komínů
Výsledek frézování komína

Cena frézování komínu

Níže jsou uvedeny průměrné orientační ceny za provedení služby „frézování komínu Brno-venkov“. Cena vždy odpovídá stavu komína a odvíjí se od dalších souvisejících parametrů. Nejlepším řešením je, pokud nás nezávazně oslovíte, a my vám zpracujeme konkrétní cenovou nabídku dle rozsahu a stavu komína.

 • frézování cihlového komína v lokalitě Brno venkov: 1000,- Kč/bm
 • frézování kameninového nebo šamotového komína v lokalitě Brno venkov:1800,- Kč/bm

Uvedené ceny jsou kalkulovány včetně úklidu a odvozu vzniklé suti. Více viz Ceník frézování komínů.

V rámci služby „frézování komínů Brno-venkov“ nefrézujeme komínové systémy s azbestovou vložkou. Naopak jsme díky naší fréze schopni vyfrézovat uhýbané a zakřivené komíny.

Výhodou frézování je mnohonásobná finanční úspora oproti bourání starého komína a jeho opětovnému postavení. Taktéž přináší velkou úsporu času, neboť kompletní renovace komínu od frézování až po vyvložkování a napojení kouřovodu je otázkou 1-2 dnů.

Po vyfrézování komína je třeba provést vložkování z důvodu těsnosti a požární bezpečnosti.

Frézování komínů ceník
Přístroj na frézování komína
Frézování komínů cena
Frézování zděného komína Brno-venkov

Působnost:

 • Frézování komínů Kuřim.
 • Frézování komínů Pohořelice.
 • Frézování komínů Oslavany.
 • Frézování komínů Ivančice.
 • Frézování komínů Tišnov.
 • Frézování komínů Šlapanice.
 • Frézování komínů Rosice.
 • Frézování komínů Modřice.
 • Frézování komínů Ořechov.

Naše další služby:

 Kontaktujte naše kominictví, rádi k vám přijedeme na odbornou konzultaci. Jeslitže máte zájem o slžubu "frézování komínů Brno-venkov", pak nám zavolejte.

-------------

Tematická specifikace služby: frézování komínů Brno venkov, vyfrézování komínů Brno venkov, frézování komínů cena, frézování a vložkování komínů frézování a vložkování komínů ceník, frézování komína, cena frézování komínu.