menu
menu close

Zděný komín z tvárnic Brno

GFX | images | zdeny_komin_z_tvarnic.jpgModerní zděný komín je tvořen třemi složkami: tvárnicemi, vnitřní keramickou vložkou a izolací mezi nimi.

Rezervujte si službu "zděný komín z tvárnic Brno". Zděný komín budete mít rychle a hlavně profesionálně vystavěný.

Tento stavebnicový typ komínu v dnešní době nahrazuje staré a klasicky zděné komíny, které nedovedou využít účinnost (výhřevnost) nových spotřebičů. Navíc je opatřen zadním větráním (mezi tvárnicí a izolací), které  slouží k odvodu vlhkosti z izolace komínového průduchu a případnému nežádoucímu úniku spalin.

Komínové systémy z tvárnic jsou vhodné pro všechny druhy staveb (rodinné domy, bytové domy, chaty, administrativní a průmyslové objekty). Zděný komín lze snadno realizovat dle umístění určené projektem.

Použití systému zděných komínů: pro všechny druhy paliv - tuhá, kapalná, plynná - pouze pro atmosférické kotle. (Pro kondenzační kotle doporučujeme použít plastové nebo nerezové odkouření.)  

Fotky z realizace zděných komínů

Existuje mnoho výrobců zděných komínových systémů, ne všechny ale dosahují stejných, vysokých kvalit. Naše firma preferuje systém zděných komínů těchto značek:

GFX | images | samotky EKO.JPGŠamotové roury do tvárnic EKO. Síla stěny 1,5mm.

Průměry vnitřní 140, 160, 180, 200, 250 mm. 

Objednejte si zděný komín od profíků. Realizace i dodávka materiálu. Komplexní zajištění zděných komínů.