menu
menu close

Jeremias EW FU - komínové vložky

Jeremias vložkování Brno

vložkování komínů Brno jeremiasJeremias EW je jednovrstvý komínový systém z nerezové oceli třídy 1.4404 o síle 0,6 mm, 0,8mm nebo 1mm. Jedná se o vysoce kvalitní certifikované komínové díly (komínové vložky nerezové). Komínové vložky Jeremias se používají pro sanaci stávajících komínů = vložkování komínů, jako kouřovod (propojení mezi spotřebičem a komínem), pro přivětrávání nebo odvětrávání. Jedná se o prvotřídní komínové vložky s garancí dlouholetého bezproblémového užívání.

Komínové jednovrstvé vložky nerez Jeremias EW mají celou řadu variant pro různé použití:

 • EW-fu Jeremias  je komínová vložka nerezová určená pro všechny spotřebiče v podtlakovém provozu, pro plynná, kapalná i pevná paliva.
 • EW-flex Jeremias  - ohebná komínová vložka nerezová, varianta ew-fu do uhýbaných, nerovných komínů.
 • EW-albi Jeremias je komínová vložka speciálně pro spotřebiče v přetlakovém provozu (turbokotle a podobně) do 200 Pa při teplotě do 200°C. Komínový systém je opatřen těsněním.
 • EW-kl Jeremias je tlakutěsné provedení komínových vložek nerezových, pro všechny typy spotřebičů paliv - kónický systém hrdel a vnějších spon umožňuje použití do přetlaku až 5000 Pa.

Další výhodou komínových vložek nerez Jeremias je možnost různého provedení:

 • typ materiálu - ovál nebo kartáčovaný povrch
 • síla materiálu může být nejen 0,6 až 1 mm, ale i 1,25 mm nebo 1,5 mm

Jeremias - garance 25 let vložkování Brno

 Vlastnosti komínových vložek Jeremias EW:

 • Vodotěsný a plynotěsný systém komínových vložek.
 • Jeremias komíny mají certifikaci CE.
 • Snadná montáž komínového systému díky rozměrově přesným prvkům a konektorům.
 • Není nutné svařování komínových vložek na stavbě.
 • Kvalitní izolace pro vyloučení tepelných mostů mezi vnitřní a vnější vrstvou komínů Jeremias.
 • Komínové vložky jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli svařované v ochranné atmosféře WIG a pasivované podélné svary pro maximální možnou odolnost vůči korozi.
 • Použití kvalitních těsnicích materiálů pro dlouhou životnost komínových vložek.

O značce Jermias

Jeremias je mezinárodní společnost specializující se na výrobu a dodávku komínových systémů a příslušenství. Je známá svou širokou nabídkou komínových systémů vyrobených z nerezové oceli vysoké kvality. Nerezová ocel poskytuje vynikající odolnost vůči vysokým teplotám, korozivním látkám a mechanickému opotřebení, což zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost komínových systémů Jeremias.

Společnost Jeremias se věnuje inovacím a vývoji nových technologií v oblasti komínových systémů. Jejich produkty splňují přísné normy a předpisy v oblasti požární bezpečnosti. Jeremias se také zaměřuje na energetickou efektivitu a minimalizaci emisí škodlivých látek při spalování.

Výhodou komínových systémů Jeremias je jejich modularita a flexibilita, což umožňuje snadnou instalaci a přizpůsobení různým typům staveb a zařízení. Společnost nabízí komínové systémy pro různé aplikace, včetně domácích topenišť, průmyslových zařízení a komerčních budov.

 

Kontaktujte nás, pokud máte zájem o koupi nerez komínových vložek Jeremias za výhodné ceny. Provádíme samozřejmě i instalaci komínových vložek nerezových. Rádi vám zpracujeme nezávazné nacenění.

_____________

Specifikace nabídky této stránky: komínové vložky Jeremias, komíny Jeremias, komínové systémy Jeremias, jednovrstvý nerezový komín.