menu
menu close

Vložkování komínů Brno-venkov

Provádíme vložkování komínů v lokalitě Brno-venkov. Garantujeme precizní odborné provedení, kvalitní materiály s garancí dlouholeté životnosti. Rychlé provedení za výhodnou cenu od zkušených specialistů. Provádíme moderními postupy dle norem. Pokud máte zájem o službu „vložkování komínů Brno-venkov“, pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat , poskytneme vám nezávazné nacenění.

Nejčastějšími důvody, proč si lidé u nás objednávají službu „vložkování komínů Brno-venkov“ jsou situace, kdy mění typ paliva v rámci vytápění domu, nebo zapojují nový spotřebič a je třeba provést úpravu dle platných předpisů. Dalšími důvody jsou špatný tah komína, ulpívání kondenzovaných látek v komíně a jeho postupná degradace, nefunkční stávající komínová vložka projevující se zápachem v interiéru.

vložkování komínů Brno-venkov
Příprava odkouření komína
Brno-venkov - vložkování starého komínu
Vložkování komínů Brno-venkov

Používané materiály pro vložkování komínů

  1. Nerezové flexibilní systémy pro vložkování komínů.
  2. Pevné ocelové prvky pro vložkování komínů.
  3. Plastové vložky.
  4. Keramické vložky.

Nerezové a ocelové komínové vložky jsou zákazníky nejžádanější. Určeny jsou pro vložkování komínů spotřebičů spalujících plynná, tuhá a kapalná paliva. Jejich předností je snadná instalace.

Plastové vložky komínů jsou užívány v případě plynového paliva (teplota spalin max. do 120 °C). Jejich životnost je zpravidla ve stejné délce, jako životnost samotného spotřebiče. Předností této vložky je snadná montáž a nízká váha. Průměr od 60 do 300 mm.

Keramické vložky jsou vhodné pro plynná, kapalná a tuhá paliva. Předností je odolnost proti hoření, nekoroduje, nevlhne. Jejich životnost odpovídá životnosti stavby. Průměr od 120 do 250 mm.

Komíny Brno-venkov - vložkování
Vložkování nově zděného komína Brno-venkov
staré komíny - vložkování - Brno-venkov
Vložkování nerezového komína Brno-venkov