menu
menu close

Plastové komíny pro kondenzační kotle Brno

GFX | images | plastovy_komin.JPGProdáváme a realizujeme plastové komíny pro kondenzační kotle (Brno a okolí). Speciální PPH plast Almeva je certifikovaný, trvanlivý a odolává kondenzátu. Zajistíme pevné a ohebné komínové plastové vložky i systémové fasádní plastové komíny. Kompletní realizace.

Jedná se o systém plastových dílů pro komínovou vložku se specifickými nároky. Převážně slouží pro odvod spalin od spotřebičů na plynná a kapalná paliva v přetlakovém i podtlakovém provozu, kde teplota spalin nepřesahuje 120°C.

Plastový komín pro kondenzační kotel a jeho odolnost

Při provozu nízkoteplotních a kondenzačních kotlů vznikají agresivní kondenzáty obsahující kyseliny. Z tohoto důvodu jsou na vlastnosti materiálů použitých k výrobě komínových vložek kladeny vysoké požadavky z hlediska jejich chemické odolnosti, tepelné propustnosti, plynotěsnosti. Jako nejlepší řešení se nabízejí systémy vyráběné ze speciálních konstrukčních plastů certifikovaných a schválených pro odvod spalin.

Vyznačují se téměř neomezenou životností, pružností, extrémní odolností vůči agresivním kondenzátům, UV-záření a vysokou tepelnou stálostí.

GFX | images | plastove_kominy.jpgInstalace se provádí vložkováním do stávajících světlíků, průchodů, komínových tvárnic a podobně.

fotky realizace služby "plastové komíny pro kondenzační kotle Brno"

V rámci realizace služby "plastové komíny pro kondenzační kotle Brno" používáme: 

Jedná se o vysoce kvalitní a prověřený systém komínů pro kondenzační kotle. Každý komín pro kondenzační kotel musí mít potřebné atesty a ideálně pocházet od etablovaného výrobce s dostatečnou historií. Pak máte jistotu, že použitý komín pro kondenzační kotel bude bezpečný a plnit 100% svou funkci. 

Instalujeme krbové vložky pro kondenzační kotel.

Dodáváme i vložky do komína pro kondenzační kotel.

GFX | images | Almeva certifikát o montáži.jpg