menu
menu close

Frézování komínů (ceník)

Pokud se zajímáte o  frézování komínů a ceník za tyto služby, pak jste na správném místě. Naše firma se specializuje na veškeré odborné práce spojené s komínovými systémy, tedy včetně frézování.  S ceníkem frézování komínů se můžete seznámit níže.  Jedná se o základní přehledový ceník standardních realizací. V ideálním případě je nejvhodnější, pokud nás kontaktujete napřímo, sdělíte detaily a my vám sestavíme individuální nezávazné nacenění s nejnižší možnou cenou dle údajů, které nám k nacenění poskytnete.

Orientační ceník frézování komínů

Ceník frézování komínů je definován včetně následného úklidu, odvozu a likvidace suti, která při frézování vnikne. Při kalkulování výhodnosti našeho ceníku frézování a vložkování komínů zvažujte také odborný konzultační servis, který poskytujeme zákazníkům bezplatně.
V rámci ceny frézování komína je samozřejmě započtena cena opotřebení veškeré frézovací techniky. Tím je myšleno, že další dodatečné náklady opotřebení techniky k ceně frézování již neúčtujeme. Sdělená cena frézování je tak transparentní

Frézování komínů – ceník  se zpravidla odvíjí od materiálu, ze kterého je komín zhotoven:

  • Ceník frézování komína cihlového:     1700,- Kč za bm (běžný metr).
  • Ceník frézování komína šamotového nebo kameninového:    2200,- Kč za bm (běžný metr).
  • Instalace frézy, doprava, odvoz suti:    2300 až 4000,- Kč (dle vzdálenosti)

Máme vlastní profesionální komínovou frézu, která je garancí kvalitně provedené práce a především rychlé realizace. Umí frézovat i uhýbané a zakřivené komíny. Nefrézujeme komíny s azbestovou vložkou.  Je třeba v rámci ceníku frézování komínu kalkulovat s množstvím frézovaného materiálu. Frézování dovoluje odebrání až 1/3 komínové hmoty.

Frézování komínů ceník
Frézování a vložkování komínů
Frézování a vložkování komínů ceník
Frézování komínů – Ocelmat Brno

Frézování komínů: ceník se vztahuje na níže uvedené realizace:

  • pro rozšíření průměru komínu za účelem vložkování
  • změna průměru komínového průduchu pro zlepšení odvodu spalin,
  • z důvodu změny technologie vytápění
  • odstranění zplodin a dehtu
  • změna užití komínu např. pro ventilaci, technologická šachta aj.

Cena nového komínu v případě jeho stavby: zde.

 

O kominictví Ocelmat

Firma OCELMAT s.r.o. byla založena v roce 2007 a navázala na práci firmy Karel Ocelka z roku 1997. Od počátku své činnosti se naše kominictví specializuje na montáže, stavby a rekonstrukce komínů, frézování a vložkování komínů, realizace nerezových komínů, montáže krbových kamen i plynových kotlů. Zajišťujeme veškerý kominický servis pro vaše komíny v oblasti Brno a jeho širším okolí. 

Díky úzké spolupráci s výrobci komínových systémů si udržujeme neustálý přehled o novinkách, změnách v legislativě a obecně o dění v oblasti komínové techniky tak, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout vždy jen to nejkvalitnější a nejvýhodnější řešení nejen v oblasti frézování komínů ale v podstatě celé problematice spalinových cest.

V případě vašeho zájmu o službu "frézování komínů Brno" nás kontaktujte zde.

-------

Frézování komínů Brno

Více o frézování komínů na Wikipedi.

--------

Tematické určení obsahu stránky: frézování komínů Brno ceník, revize komínů cena, frézování komínů, vyfrézování komínu Brno. Dále také: cena frézování komínu, frézování a vložkování komínu cena, vyfrézování komínu cena. Tyto výrazy používají zákazníci k dohledaní námi poskytovaných služeb.