menu
menu close

Revize komínů Brno-venkov

Provádíme revize komínů pro Brno-venkov. Zajistíme povinné čištění a kontroly spalinových cest dle legislativy. Precizní provedení v nejbližším možném termínu a za výhodnou cenu. Revize komínů pro lokalitu Brno-venkov provádí kominíci s potřebnou certifikací dle vyhlášky, kteří mají v dané oblasti dlouholeté zkušenosti. Obdržíte revizní správu se všemi předepsanými náležitostmi.

Revize komínů probíhá na základě předchozí domluvy. Je třeba se s námi spojit a naplánovat termín realizace revize komínu dopředu. Ideální pro vás je, pokud úkon revize komínu nenecháte na poslední chvíli, jako většina ostatních zájemců. V takovém období jsou pak realizační lhůty o něco delší s ohledem na enormní zájem o revize komínů před topnou sezónou.

Pokud hledáte lokální firmy poskytující službu „revize komínů Brno-venkov“, pak vám rádi nezávazně naceníme úkon revize. Stačí nás jen kontaktovat.

revize - komíny Brno-venkov
Revize chromových komínů
Revize komínů - oblast Brno-venkov
Revize komína Brno-venkov

Revize komínových spalinových cest

Revize komínu je nutná především v případě, kdy měníte nebo instalujete nový spotřebič paliv. Taktéž je nutná tehdy, upravuje-li se komín, mění druh paliva daného spotřebiče nebo pokud jsou pozorovány trhliny v plášti spalinové cesty.

Dle legislativy by i digestoře měly procházet pravidelnou revizí, což málo kdo ví. Nejlepším obdobím pro revizi komínů je jaro, tedy po hlavní topné sezóně. Pokud plánujete provést revizi v tomto období, doporučujeme si službu „revize komínů Brno-venkov“ raději předběžně zarezervovat.

komíny - Revize - Brno venkov
Oprava komína Brno-venkov
komíny - povinná revize - Brno-venkov
Komín určený po odbornou revizi