menu
menu close

Nerezové komíny dvouplášťové venkovní - Ocelmat Brno

Specializujeme se na stavbu nerezových komínů dvouplášťových venkovních. Naše zkušenosti se zhotovením těchto typů komínů jsou velmi rozsáhlé, proto od nás očekávejte prvotřídní práci za odpovídající cenu. Funkční nerezový venkovní komín zaručí bezproblémový provoz. Jedná se o odborně náročnou realizaci,  kde dosavadní zkušenosti hrají zásadní roli . Proto pokud potřebujete rychle a precizně zhotovit  jakékoliv nerezové komíny – venkovní, interiérové i průmyslové v libovolném rozsahu , pak si nechte realizaci nezávazně nacenit naší společností.

Kontaktujte nás - sdělíme vám nezávazně cenu realizace dvouplášťového venkovního komínu.

V rámci našich služeb zajistíme nejen samotnou realizaci nerezového komínu, ale také dodávku a instalaci krbových kamen, kouřovodu včetně dopojení a zprovoznění. Na spalinovou cestu vám vystavíme revizní zprávu. Montujeme pouze komíny a komínové systémy od osvědčených výrobců. Výrobce je držitelem všech potřebných atestů, certifikátů kvality výroby a prohlášení o vlastnostech pro celý sortiment komínových dílů. Víme, že základem dlouhé životnosti komínů je nejen kvalita materiálu komínových dílů, ale právě také profesionální montáž. A přitom se cena našich realizací pro nerezové komíny stále drží v obvyklém standardu.

Realizujeme:

 • venkovní dvouplášťové nerezové komíny pro krbová kamna,
 • nerezové dvouplášťové venkovní komíny pro krby,
 • dvouplášťové nerezové venkovní komíny pro kachlová kamna,
 • venkovní nerezové dvouplášťové komíny pro pece,
 • dvouplášťové nerezové venkovní komíny průmyslové,
 • nerezové komíny vnitřní,
 • speciální nerezové koužovody.

Dvouplášťový nerezový komín je tvořen dvěma trubkami, mezi  nimiž je umístěna nehořlavá izolace. Díky tomu není povrch dvouplášťového komínu horký.

V případě zájmu o nezávazné nacenění zhotovení nerezového venkovního dvouplášťového komína je třeba nám sdělit základní informace o rozsahu plánované realizace:

 1. výška požadovaného venkovního komína (výška domu po hřeben),
 2. spotřebič, který bude napojen na venkovní komín (typ, název, výkon),
 3. lokalita stavby venkovního komína (adresa),
 4. telefonní kontakt pro další domluvu.

Lukáš Heimerle - nacenění dvouplášťového komínu pro vaši nemovitost

tel.: +420 608 811 941, +420 513 033 115

Dotazy na venkovní komín nerez: info@ocelmat.cz

Ukázka realizace venkovních dvouplášťových komínů

 

Zhotovíme vám nerezové komíny libovolných parametrů. Oslovte nás, připravíme vám nezávaznou nabídku služeb spojených s realizací dvouplášťových venkovních komínů.

 

O kominictví

Firma OCELMAT s.r.o.   založena v roce 2007 a navázala na práci firmy Karel Ocelka z roku 1997. Od počátku své činnosti se naše kominictví specializuje na montáže, stavby a rekonstrukce komínů, frézování a vložkování komínů, realizace nerezových komínů, montáže krbových kamen i plynových kotlů. Zajišťujeme veškerý servis pro vaše komíny. 

Díky úzké spolupráci s výrobci komínových systémů si udržujeme neustálý přehled o novinkách, změnách v legislativě a obecně o dění v oblasti komínové techniky tak, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout vždy jen to nejkvalitnější a nejvýhodnější řešení nejen v oblasti nerezových komínů dvouplášťových venkovních.

---

Doporučujeme nerezové komíny Schiedel.

 

---

Tematické určení obsahu stránky: nerezové komíny dvouplášťové venkovní, schiedel komíny ceník, nerezový komín venkovní, komínov systémy nerez. Dále také: nerezový komín vntřní, nerezový kouřovod, vnitřní nerezový komín.

Materiálové řešení:

 • Keramický dvouplášťový komín
 • Nerezový dvouplášťový komín
 • Betonový dvouplášťový komín
 • Kompozitní dvouplášťový komín