menu
menu close

Nerezové komíny dvouplášťové venkovní - Ocelmat Brno

Specializujeme se na stavbu nerezových komínů dvouplášťových venkovních. Naše zkušenosti se zhotovením těchto typů komínů jsou velmi rozsáhlé, proto od nás očekávejte prvotřídní práci za odpovídající cenu. Funkční nerezový venkovní komín zaručí bezproblémový provoz. Jedná se o odborně náročnou realizaci,  kde dosavadní zkušenosti hrají zásadní roli . Proto pokud potřebujete rychle a precizně zhotovit  jakékoliv nerezové komíny – venkovní, interiérové i průmyslové v libovolném rozsahu , pak si nechte realizaci nezávazně nacenit naší společností.

Kontaktujte nás - sdělíme vám nezávazně cenu realizace dvouplášťového venkovního komínu.

V rámci našich služeb zajistíme nejen samotnou realizaci nerezového komínu, ale také dodávku a instalaci krbových kamen, kouřovodu včetně dopojení a zprovoznění. Na spalinovou cestu vám vystavíme revizní zprávu. Montujeme pouze komíny a komínové systémy od osvědčených výrobců. Výrobce je držitelem všech potřebných atestů, certifikátů kvality výroby a prohlášení o vlastnostech pro celý sortiment komínových dílů. Víme, že základem dlouhé životnosti komínů je nejen kvalita materiálu komínových dílů, ale právě také profesionální montáž. A přitom se cena našich realizací pro nerezové komíny stále drží v obvyklém standardu.

Realizujeme:

  • venkovní dvouplášťové nerezové komíny pro krbová kamna
  • nerezové dvouplášťové venkovní komíny pro krby
  • dvouplášťové nerezové venkovní komíny pro kachlová kamna
  • venkovní nerezové dvouplášťové komíny pro pece
  • dvouplášťové nerezové venkovní komíny průmyslové

V případě zájmu o nezávazné nacenění zhotovení nerezového venkovního dvouplášťového komína je třeba nám sdělit základní informace o rozsahu plánované realizace:

  1. výška komína (výška domu po hřeben)
  2. spotřebič (typ, název, výkon)
  3. lokalita stavby (adresa)
  4. telefonní kontakt pro další domluvu

Lukáš Heimerle

tel.: +420 608 811 941, +420 513 033 115

info@ocelmat.cz

---

Doporučujeme nerezové komíny Schiedel.