menu
menu close

Kamna, krby, krbová kamna

Dodáváme a montujeme kamna, nebo krbová kamna různých značek. Naše firma OCELMAT dlouhodobě spolupracuje s renomovanými krbařskými firmami a dodavateli kamen a krbů. Zajišťujeme prodej krbových kamen za výhodné ceny.

Pro konkrétní informace o aktuálně vyráběných krbových kamnech a aktuální dodací lhůty nás neváhejte kontaktovat!

Ceny kamen se stále a rychle mění, dodací podmínky také. Proto řešíme každou zakázku individuálně, na míru.

Kvalita je na prvním místě!

Provádíme kompletní dodávku a montáž včetně připojení kouřovodu. Dodáváme příslušenství - podkladová skla, čističe, redukce a různé atypické díly. Montáž kamen, montáž krbových kamen nejen v Brně, ale po celém Jihomoravském kraji.

Dodáváme a montujeme kamna a krby těchto i různých jiných výrobců, vše záleží na přání zákazníka. Např. značky:

Podkladová skla pod kamna a před krby - Ocelmat BrnoKe kamnům zajistíme i podkladové sklo.

Pokud "krby Brno", pak jedině od Ocelmat. Dokážeme vám zajistit i nestandardní typy krbových kamen a topenišť, např. kachlová kamna s troubou, rohová krbová kamna s odvětráváním aj. Využijte naše dlouholeté zkušenosti nejen z kominických služeb, ale i z oblasti prodeje krbů.

Náš přední dodavatel hede kamna s centrálou v Brně nabízí kamna světových výrobců Aduro, Heta, LaNordica, Leda a Wanders.

KVALITNÍ KRBOVÁ KAMNA ADURO - AŽ O 40% SNÍŽENÁ SPOTŘEBA PALIVA

Doporučujeme krbová kamna ADURO. Unikátní systém regulace přisávání primárního vzduchu Aduro-TRONIC reguluje kamna snižuje spotřebu paliva až o 40%. Regulace pracuje na mechanickém základě bez vnější potřeby energie (elektrické, baterie, a pod.). spouští se automaticky při otevření klapky primárního přívodu vzduchu.

 

Fotky realizací kamen a krbů.

 

----------------

Tematická specifikace obsahu stránky: kachlová kamna Brno, kamna Brno, prodej krbových kamen, krbová kamna Brno, krbova kamna Brno, krby Brno, prodej kamen.