menu
menu close

Oprava komínů Brno

Provádíme veškeré opravy komínů pro všechny typy staveb. Využijte našich dlouholetých zkušeností a záruky precizně odvedené práce, která je garantovaná odbornou certifikací. K přednostem naší firmy patří rychlost realizace, neboť máme stabilní tým kominíků, kteří jsou připraveni vám v co nejkratším termínu zajistit opravu vašeho komínu. Službu „oprava komínů Brno“ poskytujeme prioritně pro zákazníky z lokality Brno a Brno-venkov. Na základě nezávazné osobní obhlídky komína navrhneme konkrétní formu a rozsah opravy a následně vám naceníme. Pro opravený komín obdržíte potvrzení o revizi či kontrole komína. V případě, že máte zájem o službu „oprava komínů Brno“, pak nás neváhejte kontaktovat.

opravy komínů v Brně a okolí
Oprava komínů – Ocelmat Brno
opravy zděných komínů Brno
Oprava komínů – Ocelmat Brno

Zajišťujeme opravy komínů rodinných domů i průmyslových objektů, bytových domů a kancelářských budov. Disponujeme moderní detekční technikou, která nám společně s našimi dlouholetými zkušenostmi pomáhá velmi přesně a především rychle odhalit pravou podstatu problému. Řešíme konstrukční problémy, funkční nedostatky, problematiku vlhkosti a kondenzace vody, nadměrného usazování spalin apod.

  • Oprava komínů jednovrstvých podtlakovýc.
  • Oprava komínů jednovrstvých přetlakových.
  • Oprava komínů vícevrstvých podtlakových.
  • Oprava komínů vícevrstvých přetlakových.
  • Oprava komínů s umělým tahem.
  • Oprava komínů s přirozeným tahem.

Opravy řešíme jak pro vestavěné, tak i přistavěné nebo volně stojící komíny, a to ve variantě s průběžným vedením (průběžné komíny), tak i s vedením podlažním.

Standardní varianty opravy komínu:

  1. oprava komínu vložkováním,
  2. oprava komínu vyzděním/přezděním,
  3. oprava nadstřešní části komína stavebnicovým systémem (přestavba).

Ukázka opravy komínu bytového domu v Brně

Oprava starých komínů Brno
Oprava komínů – Ocelmat Brno
oprava starého komína v brně
Oprava komínů – Ocelmat Brno

V případě, že požadujete co nejrychlejší vyřešení problému s vaším komínem, pak jsme připraveni poskytnout vám odborný servis včetně nezávazného nacenění služby „ opravy komínů Brno “. Kdykoliv nás kontaktujte.

-----------------------------------

Více o komínech viz Wikipedia.