menu
menu close

Oprava komínů Brno

Provádíme veškeré opravy komínů pro všechny typy staveb. Využijte našich dlouholetých zkušeností a záruky precizně odvedené práce, která je garantovaná odbornou certifikací. K přednostem naší firmy patří rychlost realizace, neboť máme stabilní tým kominíků, kteří jsou připraveni vám v co nejkratším termínu zajistit opravu vašeho komínu. Službu „oprava komínů Brno“ poskytujeme prioritně pro zákazníky z lokality Brno a Brno-venkov. Na základě nezávazné osobní obhlídky komína navrhneme konkrétní formu a rozsah opravy a následně vám naceníme. Pro opravený komín obdržíte potvrzení o revizi či kontrole komína. V případě, že máte zájem o službu „oprava komínů Brno“, pak nás neváhejte kontaktovat.

opravy komínů v Brně a okolí
Oprava komínů – Ocelmat Brno
opravy zděných komínů Brno
Oprava komínů – Ocelmat Brno

Zajišťujeme opravy komínů rodinných domů i průmyslových objektů, bytových domů a kancelářských budov. Disponujeme moderní detekční technikou, která nám společně s našimi dlouholetými zkušenostmi pomáhá velmi přesně a především rychle odhalit pravou podstatu problému. Řešíme konstrukční problémy, funkční nedostatky, problematiku vlhkosti a kondenzace vody, nadměrného usazování spalin apod.

  • Oprava komínů jednovrstvých podtlakových.
  • Oprava komínů jednovrstvých přetlakových.
  • Oprava komínů vícevrstvých podtlakových.
  • Oprava komínů vícevrstvých přetlakových.
  • Oprava komínů s umělým tahem.
  • Oprava komínů s přirozeným tahem.

Opravy řešíme jak pro vestavěné, tak i přistavěné nebo volně stojící komíny, a to ve variantě s průběžným vedením (průběžné komíny), tak i s vedením podlažním. Pro realizaci služby "opravy komínu Brno" máme moderní technické vybavení, které nám pomáhá zajistit skvělou odbornou kvalitu naší práce.

Standardní varianty opravy komínu:

  1. oprava komínu vložkováním,
  2. oprava komínu vyzděním/přezděním,
  3. oprava nadstřešní části komína stavebnicovým systémem (přestavba).

Ukázka opravy komínu bytového domu v Brně

Oprava starých komínů Brno
Oprava komínů – Ocelmat Brno
oprava starého komína v brně
Oprava komínů – Ocelmat Brno

 

Opravy komínu Brno venkov

Jak již napovídá samotný název služby „opravy komínů Brno-venkov“, pomáháme s opravou komínů zájemců z širšího okolí Brna. Rádius naší působnosti je přibližně 30 km od Brna, tudíž okres Brno-venkov pokrýváme kompletně. Rádi vám poskytneme bezplatnou konzultaci ohledně opravy vašeho komína. Na základě informací, které nám poskytnete, vám rádi předložíme nezávaznou cenovou nabídku konkrétních úkonů, které je třeba na vaše komínu provést, aby byly nedostatky odstraněny a nehrozilo jeho nadměrné naklánění, praskání, přílišné usazování dehtu/zplodin, případně i požár.

Díky úzké spolupráci s výrobci komínových systémů si udržujeme neustálý přehled o novinkách, změnách v legislativě a obecně o dění v oblasti komínové techniky tak, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout vždy jen to nejkvalitnější a nejvýhodnější řešení nejen v oblasti opravy komínů.

V případě, že požadujete co nejrychlejší vyřešení problému s vaším komínem, pak jsme připraveni poskytnout vám odborný servis včetně nezávazného nacenění služby „opravy komínů Brno“. Kdykoliv nás kontaktujte.

Opravy komínu Brno a okolí = Ocelmat.

-----------------------------------

Více o komínech viz Wikipedia.