menu
menu close

Podkladová skla pod kamna a krby

Pro více informací o produktu nás prosím kontaktujte.

GFX | /images/krbova_kamna | 110616_007.JPGDodáváme kalená skla pod kamna, krbová kamna či před krby o různé síle, nejčastě ji zákazníkem požadováno:

  • 6mm sklo pod kamna/krb
  • 8mm sklo pod kamna/krb

Skla pod kamna a krby jsou vhodná pro zatížení do 220 kg. Zakalením dosahuje sklo zvýšené pevnosti a bezpečnosti. Proto je díky své odolnosti určeno toto sklo pod kamna či před krby.

Všechna námi dodávaná skla pod kamna a krby mají po obvodu nášlapnou sníženou hranu = fazetu, to zvyšuje bezpečnost při chůzi, "nezkopnete" si palec.

 

Proč si pořídit sklo před krbová kamna?

Sklo pod kamna je nejlepší nehořlavá bezpečnostní plocha. Sklo pod krbová kamna můžeme zhotovit v různých rozměrech. Sklo pod krb nebo kamna je vysoce odolné vůči prasknutí, vysokým teplotám i vůči teplotnímu šoku. Ochrání, a přitom vypadá dobře, dá se také skvěle udržovat.

Skla pod krbová kamna dodáme v nejkratším možném termínu a hlavně ve tvarovém provedení, které potřebujete. Tvrzené sklo pod kamna si můžete vyzvednout po předchozí domluvě přímo v naší centrále.

Sklo pod kamna na míru

Sklo pod kamna umíme formátovat do různých základních tvarů. Velikost skla pod kamna je daná technologicky, lze ho formátovat na menší tvary. V případě, že by vámi požadované sklo nešlo z technologických důvodů vytvořit, obratem vám tuto informaci sdělíme. Kontaktujte nás, rádi vám poradíme. Sklo pod krbová kamna je pro nás nejen funkční prvek, ale také vizuální. Proto sklo před krb na míru z naší výroby vždy splňuje ty nejvyšší kvalitativní parametry.

Volejte, pokud máte zájem o sklo pod kamna na míru. Garantujeme prvotřídní kvalitu krbového skla na míru.

 

--------------------

Tematická specifikace produktu: sklo před krbová kamna, sklo před krby, sklo pod krby, sklo pod kamna, sklo pod krbová kamna na míru, tvrzené sklo pod krbová kamna, podkladové sklo pod kamna, sklo před krbová kamna. Stejně tak: sklo pod krbova kamna, sklo pod kamna na míru, sklo pod kamna 8mm, sklo před krb, sklo pred krb, sklo pod krb, sklo pod krby, sklo před krby, sklo před krb, sklo pod krbová kamna, skla pod krbová kamna, podkladové sklo pod kamna. Toto jsou výrazy, které charakterizují sortiment nabízený na této stránce.
.