Frézování komínů Brno-venkov

Zajištujeme odborné frézování komínů za účelem rozšíření průměru komína pro potřeby vložkování, odstranění nánosů dehtu a zplodin, nebo v případě změny technologie vytápění nemovitosti.

Pokud hledáte spolehlivé kominictví, které vám provede precizní frézování komínů a případné další související odborné služby, pak nás kontaktujte. Poskytneme vám bezplatnou konzultaci s následným nezávazným naceněním. Z názvu služby „frézování komínů Brno-venkov“ je patrné, že je primárně určena pro klienty z Brna a širšího okolí (rádius 30 km), kam spadá i okres Brno-venkov.

Poptat službu
Kontakt - Ocelmat
+420 603 145 305 Zavolejte nám v čase 8 - 18h

Pro realizaci služby „frézování komínů Brno-venkov“ používáme vlastní profesionální frézu, která umožňuje našim zkušeným kominíkům provést vyfrézování v kratším čase a s velkou precizností. Díky její pomoci je pak následné vložkování původní spalinové cesty efektivnější.

Cena frézování komínu

Níže jsou uvedeny průměrné orientační ceny za provedení služby „frézování komínu Brno-venkov“. Cena vždy odpovídá stavu komína a odvíjí se od dalších souvisejících parametrů. Nejlepším řešením je, pokud nás nezávazně oslovíte, a my vám zpracujeme konkrétní cenovou nabídku dle rozsahu a stavu komína.

 • frézování cihlového komína v lokalitě Brno venkov: 1700,- Kč/bm
 • frézování kameninového nebo šamotového komína v lokalitě Brno venkov: 2200,- Kč/bm

Uvedené ceny nejsou kalkulovány včetně úklidu a odvozu vzniklé suti. Více viz Ceník frézování komínů.

V rámci služby „frézování komínů Brno-venkov“ nefrézujeme komínové systémy s azbestovou vložkou. Naopak jsme díky naší fréze schopni vyfrézovat uhýbané a zakřivené komíny.

Výhodou frézování je mnohonásobná finanční úspora oproti bourání starého komína a jeho opětovnému postavení. Taktéž přináší velkou úsporu času, neboť kompletní renovace komínu od frézování až po vyvložkování a napojení kouřovodu je otázkou 1-2 dnů.

Po vyfrézování komína je třeba provést vložkování z důvodu těsnosti a požární bezpečnosti. Na každou takovou renovaci komínu od nás zamozřejmě dostanete potvrzení odborným certifikátem.

Působnost:

 • Frézování komínů Kuřim.
 • Frézování komínů Pohořelice.
 • Frézování komínů Oslavany.
 • Frézování komínů Ivančice.
 • Frézování komínů Tišnov.
 • Frézování komínů Šlapanice.
 • Frézování komínů Rosice.
 • Frézování komínů Modřice.
 • Frézování komínů Ořechov.
 • Frézování komínů Slavkov u Brna.
 • Frézování komínů Velká Bíteš.
 • Frézování komínů Adamov
 • Frézování komínů Újezd u Brna
 • Frézování komínů Rajhrad.

Naše další služby:

Primárně provádíme montáž komínových systémů od výrobců:  JEREMIAS, EURO KOMÍNY, ALMEVA PPH, SCHIEDEL a GAFLEX . Další komínové systémy lze po domluvě namontovat také. Zajišťujeme dodávku a realizace komínů a kouřovodů pro všechny druhy spalin.

Proč objednat službu "frézování komínů Brno-venkov" právě u nás:

 • Kominické služby poskytované již od roku 1997.
 • Odborně proškolení kominíci dle zákonných požadavků.
 • Stálý tým zkušených kominíků.
 • Moderní kominické metody a postupy.
 • Využíváme moderní techniku pro efektivní realizaci.
 • S klienty aktivně komunikujeme, radíme.
 • Dodáváme kominické komponenty za výhodné ceny.

Jsme vyučení kominíci a revizní technici spalinových cest, řemeslu opravdu rozumíme a pravidelně se vzděláváme. Kvalita a poctivost práce jsou pro nás hlavní body, které v rámci každé zakázky ctíme.

Níže najdete ukázky naší kominické práce (tedy i ukázky z frézování komínů) z posledních let, kdy jsme veškeré kominické úkony začali dokumentovat pro naše potenciální klienty, kteří by se chtěli dopředu seznámit s výsledky naší činnosti a prostudovat naši odbornost i rozsah poskytovaných kominických prací.

 

Kontaktujte naše kominictví, rádi k vám přijedeme na odbornou konzultaci. Jeslitže máte zájem o službu "frézování komínů Brno-venkov", pak nám zavolejte.

 

-------------

Tematická specifikace služby: frézování komínů Brno venkov, vyfrézování komínů Brno venkov, frézování komínů cena, frézování a vložkování komínů frézování a vložkování komínů ceník, frézování komína, cena frézování komínu, renovace komínů, frézování komínů cena.

Video

Frézování komínu firmou OCELMAT s.r.o. v Brně
(YouTube, 20.05.2011)

Často se nás ptáte

Nenašli jste co jste hledali?
Zeptejte se nás

Kontakt - Ocelmat
+420 603 145 305 Zavolejte nám v čase 8 - 18h

Proč si vybrat Ocelmat Brno

Firma OCELMAT s.r.o. byla založena v roce 2007 a navázala na práci firmy Karel Ocelka z roku 1997. Od počátku své činnosti se naše kominictví specializuje na montáže, stavby a rekonstrukce komínů, frézování a vložkování komínů, realizace nerezových komínů, montáže krbových kamen i plynových kotlů. Zajišťujeme veškerý kominický servis pro vaše komíny v oblasti Brno a jeho širším okolí. 

Díky úzké spolupráci s výrobci komínových systémů si udržujeme neustálý přehled o novinkách, změnách v legislativě a obecně o dění v oblasti komínové techniky tak, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout kvalitní a na desítky let funkční komín.

Nestavíme jen komíny v Brně a okolí pro rodinné domy. Navrhujeme a montujeme průmyslové komíny, prodáváme komínové vložky, příslušenství pro kominíky, krbová kamna a skla pod krbová kamna.

V případě vašeho zájmu o kominické služby v Brně a okolí nás kontaktujte zde.

Jaké komínové systémy instalujete?

Naše kominická firma primárně dodává a provádí montáž komínových systémů značek JEREMIAS, EURO KOMÍNY, ALMEVA PPH, SCHIEDEL a GAFLEX . Další komínové systémy lze po domluvě namontovat také. Nicméně výše uvedené komínové systémy máme léty prověřené a s ohledem na jejich cenu a kvalitu (odolnost a výdrž) je preferujeme a doporučujeme. Tyto komínové komponenty a systémy dodáváme napřímo, netřeba, aby si je zákazník pracně sháněl či objednával.

Máte kamennou pobočku?

Kancelář, prodejnu i výdejní místo eshopu najdete na adrese: Družstevní 123, 664 43 Želešice. Otevřeno je pravidelně ve středu 9:00-12:00, 13:00-15:00. V případě osobní návštěvy mimo otevírací dobu (neboť jsme primárně v terénu u zákazníků, než v kanceláři) je vhodné si domluvit předem schůzku.

+420 608 911 841,

+420 603 145 305,

info@ocelmat.cz

Dají se u vás objednat náhradní díly?

Ano, pro naše klienty zajišťujeme veškeré náhradní díly, příslušenství i komponenty pro stavbu komínů za výhodné ceny, neboť jsme velkoodběratelem a u našich stálých dodavatelů máme nasmlouvané výhodnější podmínky. Stejně tak provozujeme vedle naší hlavní kominické činnosti i prodej kominických pomůcek a příslušenství přes eshop https://www.kominy-obchod.cz, který má celorepublikovou působnost. V nabídce eshopu najdete kouřovody, nerezové trubky, sopouchy, kryty, dna, komínová kolena, komínové lávky, zábrany proti ptactvu, komínové ventilátory nebo komínová dvířka a jiné žádané zboží.

Kominické služby

Naše kominické služby jsou spolehlivým a odborným řešením pro vaši budovu. S dlouholetou praxí, zkušenostmi a precizním přístupem zajistíme bezpečnost a plnou funkčnost vašich komínů a krbů.

Všechny služby
Kominické služby

Proč my?

Odborné zkušenost a vzdělání

S dlouholetými zkušenostmi, praktickým know-how a odborným vzděláním v oboru jsme připraveni řešit vaše potřeby v oblasti komínů a kamen. Naše společnost disponuje odbornými pracovníky, kteří zaručují kvalitu a spolehlivost našich služeb.

Certifikovaný materiál a zboží

Nabízíme certifikovaný a špičkový materiál od renomovaných výrobců, což zajišťuje vysokou kvalitu našich produktů. S důrazem na kvalitu a efektivitu přinášíme spolehlivá řešení pro vaše komíny a kouřovody.

Specializace na atypická řešení

Jsme odborníky na atypická řešení a problematické komíny. Naše schopnosti zahrnují i splnění speciálních požadavků, jako jsou odtahy pro pražičky kávy nebo lakovny. S flexibilitou a schopností přizpůsobit se individuálním potřebám klientů garantujeme spokojenost.

Kompletní řešení "na klíč"

Poskytujeme komplexní řešení "na klíč" pro vaše komíny a kamna. Od návrhu a instalace komínu a kamen, přes kouřovody až po zajištění požární bezpečnosti a výchozí revize spalinové cesty – veškeré aspekty řešíme s maximální profesionalitou a péčí.

O nás

O nás

V oboru kominických služeb se opíráme o dlouholetou praxi. Jdeme s dobou, pracujeme s nejnovějšími materiály a technologiemi, tak, abychom našim zákazníkům vždy nabídli nejlepší řešení pro jejich maximální spokojenost.

Více o nás
Close icon

Kontaktní formulář