Podkladová skla pod kamna a krby Brno

Dodáváme kalená skla pod kamna, krbová kamna či před krby o různé síle, nejčastě ji zákazníkem požadováno:

  • 6mm sklo pod kamna/krb
  • 8mm sklo pod kamna/krb

Skla pod kamna a krby jsou vhodná pro zatížení do 220 kg. Zakalením dosahuje sklo zvýšené pevnosti a bezpečnosti. Proto je díky své odolnosti určeno toto sklo pod kamna či před krby.

Poptat službu
Kontakt - Ocelmat
+420 603 145 305 Zavolejte nám v čase 8 - 18h
Podkladová skla pod kamna a krby Brno

Všechna námi dodávaná skla pod kamna a krby mají po obvodu nášlapnou sníženou hranu = fazetu, to zvyšuje bezpečnost při chůzi, "nezkopnete" si palec.

Proč si pořídit sklo před krbová kamna?

Sklo pod kamna je nejlepší nehořlavá bezpečnostní plocha. Sklo pod krbová kamna můžeme zhotovit v různých rozměrech. Sklo pod krb nebo kamna je vysoce odolné vůči prasknutí, vysokým teplotám i vůči teplotnímu šoku. Ochrání, a přitom vypadá dobře, dá se také skvěle udržovat. Doporučujeme volit tvrzené sklo pod krzová kamna.

Tvrzená skla pod krbová kamna dodáme v nejkratším možném termínu a hlavně ve tvarovém provedení, které potřebujete. Tvrzené sklo pod kamna si můžete vyzvednout po předchozí domluvě přímo v naší centrále.

Skla pod kamna na míru

Sklo pod kamna umíme formátovat do různých základních tvarů. Velikost skla pod kamna je daná technologicky, lze ho formátovat na menší tvary. V případě, že by vámi požadované sklo nešlo z technologických důvodů vytvořit, obratem vám tuto informaci sdělíme. Kontaktujte nás, rádi vám poradíme. Sklo pod krbová kamna je pro nás nejen funkční prvek, ale také vizuální. Proto sklo před krb na míru z naší výroby vždy splňuje ty nejvyšší kvalitativní parametry.

Sklo pod kamna, které vydrží potřebnou zátěž a je zhotoveno v rozměrech a tvaru ma míru dle vašich požadavků, to lehce objednáte u nás. Volejte, pokud máte zájem o sklo pod kamna na míru. Garantujeme prvotřídní kvalitu krbového skla na míru.

Kdy je vhodné přemýšlet o krbovém skle na míru?

Krbová skla na míru jsou způsobem, jak splnit designové a rozměrové preference zákazníků. Co se týká vzhledu, pak si můžete volit různé tloušťky a barvy skla, podobu rohů (kulaté, hranaté), tvary nebo hranění.

Zvláště pokud má krb neobvyklé rozměry nebo atypický tvar, standardní krbové sklo nemusí logicky vůbec vyhovovat. V takovém případě je krbové sklo na míru nezbytné pro dokonalé přizpůsobení rozměrům a tvaru krbu, což vede k požadované estetice a i funkčnosti krbového podkladního skla.

V rámci zhotovení zakázkového skla pod krb můžete požadovat i specificky zpracované sklo, které je schopné odolat extrémním teplotám.

Je jasné, že pro řadu zákazníků jsou důležité i drobné estetické detaily, jako je zakulacení hran, možnost gravírování, specifické výřezy např. pro větrací otvor apod. A právě díky zhotovení krbového skla na míru lze tyto požadavky splnit.

 

Hledáte-li zhotovitele skla pod krbová kamna na míru vašim požadavkům, pak nás kontaktujte, dohodneme detaily výroby, sdělíme vám cenu, případně doporučíme ideální tvar a rozměry.

--------------------

Tematická specifikace produktu: sklo před krbová kamna, sklo před krby, sklo pod krby, sklo pod kamna, sklo pod krbová kamna na míru, tvrzené sklo pod krbová kamna, podkladové sklo pod kamna, sklo před krbová kamna. Stejně tak: sklo pod krbova kamna, sklo pod kamna na míru, sklo pod kamna 8mm, sklo před krb, sklo pred krb, sklo pod krb, sklo pod krby, sklo před krby, sklo před krb, sklo pod krbová kamna, skla pod krbová kamna, podkladové sklo pod kamna. Toto jsou výrazy, které charakterizují sortiment nabízený na této stránce.

Často se nás ptáte

Nenašli jste co jste hledali?
Zeptejte se nás

Kontakt - Ocelmat
+420 603 145 305 Zavolejte nám v čase 8 - 18h

Proč si vybrat Ocelmat Brno

Firma OCELMAT s.r.o. byla založena v roce 2007 a navázala na práci firmy Karel Ocelka z roku 1997. Od počátku své činnosti se naše kominictví specializuje na montáže, stavby a rekonstrukce komínů, frézování a vložkování komínů, realizace nerezových komínů, montáže krbových kamen i plynových kotlů. Zajišťujeme veškerý kominický servis pro vaše komíny v oblasti Brno a jeho širším okolí. 

Díky úzké spolupráci s výrobci komínových systémů si udržujeme neustálý přehled o novinkách, změnách v legislativě a obecně o dění v oblasti komínové techniky tak, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout kvalitní a na desítky let funkční komín.

Nestavíme jen komíny v Brně a okolí pro rodinné domy. Navrhujeme a montujeme průmyslové komíny, prodáváme komínové vložky, příslušenství pro kominíky, krbová kamna a skla pod krbová kamna.

V případě vašeho zájmu o kominické služby v Brně a okolí nás kontaktujte zde.

Jaké komínové systémy instalujete?

Naše kominická firma primárně dodává a provádí montáž komínových systémů značek JEREMIAS, EURO KOMÍNY, ALMEVA PPH, SCHIEDEL a GAFLEX . Další komínové systémy lze po domluvě namontovat také. Nicméně výše uvedené komínové systémy máme léty prověřené a s ohledem na jejich cenu a kvalitu (odolnost a výdrž) je preferujeme a doporučujeme. Tyto komínové komponenty a systémy dodáváme napřímo, netřeba, aby si je zákazník pracně sháněl či objednával.

Máte kamennou pobočku?

Kancelář, prodejnu i výdejní místo eshopu najdete na adrese: Družstevní 123, 664 43 Želešice. Otevřeno je pravidelně ve středu 9:00-12:00, 13:00-15:00. V případě osobní návštěvy mimo otevírací dobu (neboť jsme primárně v terénu u zákazníků, než v kanceláři) je vhodné si domluvit předem schůzku.

+420 608 911 841,

+420 603 145 305,

info@ocelmat.cz

Dají se u vás objednat náhradní díly?

Ano, pro naše klienty zajišťujeme veškeré náhradní díly, příslušenství i komponenty pro stavbu komínů za výhodné ceny, neboť jsme velkoodběratelem a u našich stálých dodavatelů máme nasmlouvané výhodnější podmínky. Stejně tak provozujeme vedle naší hlavní kominické činnosti i prodej kominických pomůcek a příslušenství přes eshop https://www.kominy-obchod.cz, který má celorepublikovou působnost. V nabídce eshopu najdete kouřovody, nerezové trubky, sopouchy, kryty, dna, komínová kolena, komínové lávky, zábrany proti ptactvu, komínové ventilátory nebo komínová dvířka a jiné žádané zboží.

Kominické služby

Naše kominické služby jsou spolehlivým a odborným řešením pro vaši budovu. S dlouholetou praxí, zkušenostmi a precizním přístupem zajistíme bezpečnost a plnou funkčnost vašich komínů a krbů.

Všechny služby
Kominické služby

Proč my?

Odborné zkušenost a vzdělání

S dlouholetými zkušenostmi, praktickým know-how a odborným vzděláním v oboru jsme připraveni řešit vaše potřeby v oblasti komínů a kamen. Naše společnost disponuje odbornými pracovníky, kteří zaručují kvalitu a spolehlivost našich služeb.

Certifikovaný materiál a zboží

Nabízíme certifikovaný a špičkový materiál od renomovaných výrobců, což zajišťuje vysokou kvalitu našich produktů. S důrazem na kvalitu a efektivitu přinášíme spolehlivá řešení pro vaše komíny a kouřovody.

Specializace na atypická řešení

Jsme odborníky na atypická řešení a problematické komíny. Naše schopnosti zahrnují i splnění speciálních požadavků, jako jsou odtahy pro pražičky kávy nebo lakovny. S flexibilitou a schopností přizpůsobit se individuálním potřebám klientů garantujeme spokojenost.

Kompletní řešení "na klíč"

Poskytujeme komplexní řešení "na klíč" pro vaše komíny a kamna. Od návrhu a instalace komínu a kamen, přes kouřovody až po zajištění požární bezpečnosti a výchozí revize spalinové cesty – veškeré aspekty řešíme s maximální profesionalitou a péčí.

O nás

O nás

V oboru kominických služeb se opíráme o dlouholetou praxi. Jdeme s dobou, pracujeme s nejnovějšími materiály a technologiemi, tak, abychom našim zákazníkům vždy nabídli nejlepší řešení pro jejich maximální spokojenost.

Více o nás
Close icon

Kontaktní formulář