Krbová kamna Hede

Krbová kamna Hede patří mezi nejpopulárnější díky ideální kombinaci tří faktorů:

  • dlouhá životnost
  • funkčnost - nízká spotřeba paliva a vysoká účinnost
  • nízká pořizovací cena

Kamna Hede se vyrábí v České republice.

Poptat službu
Kontakt - Ocelmat
+420 603 145 305 Zavolejte nám v čase 8 - 18h
Krbová kamna Hede

Při vývoji britských kamen Hede je prioritou použití nejkvalitnějších materiálů s důrazem na konstrukční pevnost s co největší životností. Druhým klíčovým bodem kamen Hede je technologie spalování, které se přizpůsobuje konstrukce spalovací komory a použití jednotlivých materiálů tak, aby spalování bylo co nejúčinnější, nejpomalejší a tím i co nejčistší z hlediska ekologie. Díky tomu mají kamna vysokou účinnost při minimální spotřebě paliva, což je po koupi kamen další ekonomika vytápění krbovými kamny, kterou je potřeba zvažovat.

Popis nejdůležitějších částí kamen Hede

Tak, jak můžete vidět na obrázku, konstrukce kamen Hede je velice sofistikovaná a vytvořená zá účelem: dosažení co nejlepších výsledků při spalování (2 deflektory - vermikulitový a ocelový, vermikulit o vysoké hustotě - zvyšuje teplotu ve spalovací komoře a zvyšuje účinnost, efektivnost a čistotu spalování, horní konvekčnídeska s otvory na bocích), co největší odolnosti k dosažení co nejdelší životnosti kamen (5mm tlustý plech pláště, vermikulitová vyzdívka o hustotě 700 kg/m3, pochromovaná klička a ovladače vzduchů, nerezový vnitřní kanál terciálního vzduchu, litinový rošt, a další), jednoduché obslužnosti (nastavitelné vyrovnávací nožky, držák popelníku, horní i zadní vývod na kouřovod a dalš. Hede kamna jsou opravdovým mistrovským kouskem.

Systém přívodu vzduchů zajišťující efektivní spalování

Krbová kamna Hede mají systém trojího přívodu vzduchů do spalovací komory:

1) primární vzduch - tento vzduch se přivádí do spalovací komory ze spodu skrze litinový rošt. Tento vzduch se hlavně používá při roztápění, či příkládání tak, aby se zvýšil tah v kamnech a při otevření dvířek Vám spaliny nevnikly do obytného prostoru.

2) sekundární vzduch - slouží hlavně jako živitel ohně kyslíkem, jeho druhotná funkce je oplach skla dvířek, čímž se zajišťuje čistota skla.

3) terciální vzduch - nasává se kanálkem na zadní části kamen, kde se předehřívá a vstupuje nerezovým kanálkem, který je umístěn ve spalovací komoře.

Kamna Hede mají možnost horního i zadního připojení na kouřovod.

Ukázky referencí: Krbová kamna Hede

Prohlédněte si vybrané reference, díky nimž poznáte rozsah a kvalitu naší práce. Standardní kominické práce provádíme primárně v Brně a jeho okolí. Specifické kominické služby (např. stavbu průmyslových komínů aj.) provádíme v rámci celé ČR.

Často se nás ptáte

Nenašli jste co jste hledali?
Zeptejte se nás

Kontakt - Ocelmat
+420 603 145 305 Zavolejte nám v čase 8 - 18h

Proč si vybrat Ocelmat Brno

Firma OCELMAT s.r.o. byla založena v roce 2007 a navázala na práci firmy Karel Ocelka z roku 1997. Od počátku své činnosti se naše kominictví specializuje na montáže, stavby a rekonstrukce komínů, frézování a vložkování komínů, realizace nerezových komínů, montáže krbových kamen i plynových kotlů. Zajišťujeme veškerý kominický servis pro vaše komíny v oblasti Brno a jeho širším okolí. 

Díky úzké spolupráci s výrobci komínových systémů si udržujeme neustálý přehled o novinkách, změnách v legislativě a obecně o dění v oblasti komínové techniky tak, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout kvalitní a na desítky let funkční komín.

Nestavíme jen komíny v Brně a okolí pro rodinné domy. Navrhujeme a montujeme průmyslové komíny, prodáváme komínové vložky, příslušenství pro kominíky, krbová kamna a skla pod krbová kamna.

V případě vašeho zájmu o kominické služby v Brně a okolí nás kontaktujte zde.

Kde se vyrábí kamna Hede?

Kamna Hede se vyrábí v České republice.

Jaké komínové systémy instalujete?

Naše kominická firma primárně dodává a provádí montáž komínových systémů značek JEREMIAS, EURO KOMÍNY, ALMEVA PPH, SCHIEDEL a GAFLEX . Další komínové systémy lze po domluvě namontovat také. Nicméně výše uvedené komínové systémy máme léty prověřené a s ohledem na jejich cenu a kvalitu (odolnost a výdrž) je preferujeme a doporučujeme. Tyto komínové komponenty a systémy dodáváme napřímo, netřeba, aby si je zákazník pracně sháněl či objednával.

Máte kamennou pobočku?

Kancelář, prodejnu i výdejní místo eshopu najdete na adrese: Družstevní 123, 664 43 Želešice. Otevřeno je pravidelně ve středu 9:00-12:00, 13:00-15:00. V případě osobní návštěvy mimo otevírací dobu (neboť jsme primárně v terénu u zákazníků, než v kanceláři) je vhodné si domluvit předem schůzku.

+420 608 911 841,

+420 603 145 305,

info@ocelmat.cz

Dají se u vás objednat náhradní díly?

Ano, pro naše klienty zajišťujeme veškeré náhradní díly, příslušenství i komponenty pro stavbu komínů za výhodné ceny, neboť jsme velkoodběratelem a u našich stálých dodavatelů máme nasmlouvané výhodnější podmínky. Stejně tak provozujeme vedle naší hlavní kominické činnosti i prodej kominických pomůcek a příslušenství přes eshop https://www.kominy-obchod.cz, který má celorepublikovou působnost. V nabídce eshopu najdete kouřovody, nerezové trubky, sopouchy, kryty, dna, komínová kolena, komínové lávky, zábrany proti ptactvu, komínové ventilátory nebo komínová dvířka a jiné žádané zboží.

Ostatní produkty Hede mohou mít dostupnost cca 1 měsíc, jelikož výroba probíhá rychle a v České republice.

Kominické služby

Naše kominické služby jsou spolehlivým a odborným řešením pro vaši budovu. S dlouholetou praxí, zkušenostmi a precizním přístupem zajistíme bezpečnost a plnou funkčnost vašich komínů a krbů.

Všechny služby
Kominické služby

Proč my?

Odborné zkušenost a vzdělání

S dlouholetými zkušenostmi, praktickým know-how a odborným vzděláním v oboru jsme připraveni řešit vaše potřeby v oblasti komínů a kamen. Naše společnost disponuje odbornými pracovníky, kteří zaručují kvalitu a spolehlivost našich služeb.

Certifikovaný materiál a zboží

Nabízíme certifikovaný a špičkový materiál od renomovaných výrobců, což zajišťuje vysokou kvalitu našich produktů. S důrazem na kvalitu a efektivitu přinášíme spolehlivá řešení pro vaše komíny a kouřovody.

Specializace na atypická řešení

Jsme odborníky na atypická řešení a problematické komíny. Naše schopnosti zahrnují i splnění speciálních požadavků, jako jsou odtahy pro pražičky kávy nebo lakovny. S flexibilitou a schopností přizpůsobit se individuálním potřebám klientů garantujeme spokojenost.

Kompletní řešení "na klíč"

Poskytujeme komplexní řešení "na klíč" pro vaše komíny a kamna. Od návrhu a instalace komínu a kamen, přes kouřovody až po zajištění požární bezpečnosti a výchozí revize spalinové cesty – veškeré aspekty řešíme s maximální profesionalitou a péčí.

O nás

O nás

V oboru kominických služeb se opíráme o dlouholetou praxi. Jdeme s dobou, pracujeme s nejnovějšími materiály a technologiemi, tak, abychom našim zákazníkům vždy nabídli nejlepší řešení pro jejich maximální spokojenost.

Více o nás
Close icon

Kontaktní formulář