Kamna, krby, krbová kamna

Dodáváme a montujeme kamna, nebo krbová kamna osvědčených značek. Naše firma OCELMAT dlouhodobě spolupracuje s renomovanými krbařskými firmami a dodavateli kamen a krbů.

Na trhu je nepřeberné množství kamen, cenové rozpětí je opravdu široké. Je těžké se v tom zorientovat a najít kvalitní kamna za rozumnou cenu. My jsme to udělali za Vás! Nabízíme krbová kamna skutečně vyzkoušená zákazníky, vysokou účinnost a tedy úsporu dřeva. Kvalitní materiál zaručuje dlouhou životnost.

Máme konkrétní informace o aktuálně vyráběných modelech krbových kamnech, jejich skladové dostupnosti a skutečné dodací lhůty!

Každou zakázku řešíme individuálně, na míru.

Poptat službu
Kontakt - Ocelmat
+420 603 145 305 Zavolejte nám v čase 8 - 18h
Kamna, krby, krbová kamna

Provádíme kompletní dodávku a montáž včetně připojení kouřovodu. Dodáváme příslušenství - podkladová skla, čističe, redukce a různé atypické díly. Montáž kamen, montáž krbových kamen nejen v Brně, ale po celém Jihomoravském kraji.

Dodáváme a montujeme kamna a krby těchto i různých jiných výrobců, vše záleží na přání zákazníka. Např. značky:

Ke kamnům zajistíme i podkladové sklo.

Pokud "krby Brno", pak jedině od Ocelmat. Dokážeme vám zajistit i nestandardní typy krbových kamen a topenišť, např. kachlová kamna s troubou, rohová krbová kamna s odvětráváním aj. Využijte naše dlouholeté zkušenosti nejen z kominických služeb, ale i z oblasti prodeje krbů.

Náš přední dodavatel hede kamna s centrálou v Brně nabízí kamna světových výrobců Aduro, Heta, LaNordica, Leda a Wanders.

 

KVALITNÍ KRBOVÁ KAMNA ADURO - AŽ O 40% SNÍŽENÁ SPOTŘEBA PALIVA

Doporučujeme krbová kamna ADURO. Unikátní systém regulace přisávání primárního vzduchu Aduro-TRONIC reguluje kamna snižuje spotřebu paliva až o 40%. Regulace pracuje na mechanickém základě bez vnější potřeby energie (elektrické, baterie, a pod.). spouští se automaticky při otevření klapky primárního přívodu vzduchu.

 

----------------

Tematická specifikace obsahu stránky: kachlová kamna Brno, kamna Brno, prodej krbových kamen, krbová kamna Brno, krbova kamna Brno, krby Brno, prodej kamen.

Video

Aduro 12.1 - zatápění v kamnech
(YouTube, 28.03.2014)

Ukázky referencí: Kamna, krby, krbová kamna

Prohlédněte si vybrané reference, díky nimž poznáte rozsah a kvalitu naší práce. Standardní kominické práce provádíme primárně v Brně a jeho okolí. Specifické kominické služby (např. stavbu průmyslových komínů aj.) provádíme v rámci celé ČR.

Často se nás ptáte

Nenašli jste co jste hledali?
Zeptejte se nás

Kontakt - Ocelmat
+420 603 145 305 Zavolejte nám v čase 8 - 18h

Proč si vybrat Ocelmat Brno

Firma OCELMAT s.r.o. byla založena v roce 2007 a navázala na práci firmy Karel Ocelka z roku 1997. Od počátku své činnosti se naše kominictví specializuje na montáže, stavby a rekonstrukce komínů, frézování a vložkování komínů, realizace nerezových komínů, montáže krbových kamen i plynových kotlů. Zajišťujeme veškerý kominický servis pro vaše komíny v oblasti Brno a jeho širším okolí. 

Díky úzké spolupráci s výrobci komínových systémů si udržujeme neustálý přehled o novinkách, změnách v legislativě a obecně o dění v oblasti komínové techniky tak, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout kvalitní a na desítky let funkční komín.

Nestavíme jen komíny v Brně a okolí pro rodinné domy. Navrhujeme a montujeme průmyslové komíny, prodáváme komínové vložky, příslušenství pro kominíky, krbová kamna a skla pod krbová kamna.

V případě vašeho zájmu o kominické služby v Brně a okolí nás kontaktujte zde.

Jaké komínové systémy instalujete?

Naše kominická firma primárně dodává a provádí montáž komínových systémů značek JEREMIAS, EURO KOMÍNY, ALMEVA PPH, SCHIEDEL a GAFLEX . Další komínové systémy lze po domluvě namontovat také. Nicméně výše uvedené komínové systémy máme léty prověřené a s ohledem na jejich cenu a kvalitu (odolnost a výdrž) je preferujeme a doporučujeme. Tyto komínové komponenty a systémy dodáváme napřímo, netřeba, aby si je zákazník pracně sháněl či objednával.

Máte kamennou pobočku?

Kancelář, prodejnu i výdejní místo eshopu najdete na adrese: Družstevní 123, 664 43 Želešice. Otevřeno je pravidelně ve středu 9:00-12:00, 13:00-15:00. V případě osobní návštěvy mimo otevírací dobu (neboť jsme primárně v terénu u zákazníků, než v kanceláři) je vhodné si domluvit předem schůzku.

+420 608 911 841,

+420 603 145 305,

info@ocelmat.cz

Dají se u vás objednat náhradní díly?

Ano, pro naše klienty zajišťujeme veškeré náhradní díly, příslušenství i komponenty pro stavbu komínů za výhodné ceny, neboť jsme velkoodběratelem a u našich stálých dodavatelů máme nasmlouvané výhodnější podmínky. Stejně tak provozujeme vedle naší hlavní kominické činnosti i prodej kominických pomůcek a příslušenství přes eshop https://www.kominy-obchod.cz, který má celorepublikovou působnost. V nabídce eshopu najdete kouřovody, nerezové trubky, sopouchy, kryty, dna, komínová kolena, komínové lávky, zábrany proti ptactvu, komínové ventilátory nebo komínová dvířka a jiné žádané zboží.

Kominické služby

Naše kominické služby jsou spolehlivým a odborným řešením pro vaši budovu. S dlouholetou praxí, zkušenostmi a precizním přístupem zajistíme bezpečnost a plnou funkčnost vašich komínů a krbů.

Všechny služby
Kominické služby

Proč my?

Odborné zkušenost a vzdělání

S dlouholetými zkušenostmi, praktickým know-how a odborným vzděláním v oboru jsme připraveni řešit vaše potřeby v oblasti komínů a kamen. Naše společnost disponuje odbornými pracovníky, kteří zaručují kvalitu a spolehlivost našich služeb.

Certifikovaný materiál a zboží

Nabízíme certifikovaný a špičkový materiál od renomovaných výrobců, což zajišťuje vysokou kvalitu našich produktů. S důrazem na kvalitu a efektivitu přinášíme spolehlivá řešení pro vaše komíny a kouřovody.

Specializace na atypická řešení

Jsme odborníky na atypická řešení a problematické komíny. Naše schopnosti zahrnují i splnění speciálních požadavků, jako jsou odtahy pro pražičky kávy nebo lakovny. S flexibilitou a schopností přizpůsobit se individuálním potřebám klientů garantujeme spokojenost.

Kompletní řešení "na klíč"

Poskytujeme komplexní řešení "na klíč" pro vaše komíny a kamna. Od návrhu a instalace komínu a kamen, přes kouřovody až po zajištění požární bezpečnosti a výchozí revize spalinové cesty – veškeré aspekty řešíme s maximální profesionalitou a péčí.

O nás

O nás

V oboru kominických služeb se opíráme o dlouholetou praxi. Jdeme s dobou, pracujeme s nejnovějšími materiály a technologiemi, tak, abychom našim zákazníkům vždy nabídli nejlepší řešení pro jejich maximální spokojenost.

Více o nás
Close icon

Kontaktní formulář