Dodavatelé

Existuje mnoho výrobců komínových dílů, jsou mezi nimi obrovské rozdíly v kvalitě i ceně. Pro nás je důležitá kvalita, ta je zárukou dlouhé životnosti komína.
Naši hlavní dodavatelé materiálu jsou Jeremias, Gaflex, Almeva, Ricomgas.

číst více

Jeremias - nerezové komínové díly

Náš přední spolehlivý dodavatel nerezového materiálu pro vložkování komínů, fasádní nerezové komíny (třísložkové DW) a průmyslové komíny velkých průměrů (DN až 500mm) a pro vysoký přetlak (až 5000 Pa). 
Tato firma je na trhu již 50 let, dodává nerezové komponenty po celém světě, disponuje nejmodernější výrobní technologií a nejširší nabídkou sortimentu, včetně střešního oplechování, prostupů do parozábran, měřících dílů. 

Gaflex - nerezové komínové díly

Velmi rychle se rozvíjející firma, její největší výhodou je rychlost výroby a schopnost dodat atypické díly. Dodavatel nerezových dílů EW, DW, flexibilních komínových vložek a atypických dílů, jako jsou speciální dilatační díly, redukce, příruby, nebo límce a lemy.

Almeva - plastové komíny pro kondenzační kotle

Kondenzační plynové kotle (teplota do 120°C) vyžadují speciální řešení odtahu spalin a přívodu vzduchu pro spalování. Almeva vyrábí vysoce odolný plast PPH (UV stabilní), nabízí široký sortiment pro vložkování komínů (pevné i flexibilní vložky), koaxiální systémy (spaliny/vzduch), ale i další řešení odtahu spalin, např plast/nerez.
Také jsou naším hlavním dodavatelem komínových tvárnic a kouřovodů.

Ricomgas - nerezové a plastové komínové vložky

Hlavní předností výrobce Ricomgas je rychlost výroby flexibilních nerezových hadic pro vložkování komínů. Kvalita i rozsah nabízeného sortimentu je vynikající. 

Close icon

Kontaktní formulář