Frézování komínů Brno (ceník)

Pokud se zajímáte o frézování komínů a ceník za tyto služby, pak jste na správném místě. Naše firma se specializuje na veškeré odborné práce spojené s komínovými systémy, tedy včetně frézování. S ceníkem frézování komínů se můžete seznámit níže. Jedná se o základní přehledový ceník standardních realizací. V ideálním případě je nejvhodnější, pokud nás kontaktujete napřímo, sdělíte detaily a my vám sestavíme individuální nezávazné nacenění s nejnižší možnou cenou dle údajů, které nám k nacenění poskytnete.

Poptat službu
Kontakt - Ocelmat
+420 603 145 305 Zavolejte nám v čase 8 - 18h

Orientační ceník frézování komínů

Ceník frézování komínů je definován včetně následného úklidu, odvozu a likvidace suti, která při frézování vnikne. Při kalkulování výhodnosti našeho ceníku frézování a vložkování komínů zvažujte také odborný konzultační servis, který poskytujeme zákazníkům bezplatně.
V rámci ceny frézování komína je samozřejmě započtena cena opotřebení veškeré frézovací techniky. Tím je myšleno, že další dodatečné náklady opotřebení techniky k ceně frézování již neúčtujeme. Sdělená cena frézování je tak transparentní

Frézování komínů – ceník  se zpravidla odvíjí od materiálu, ze kterého je komín zhotoven:
Ceny jsou orientační, mohou se měnit!

 • Ceník frézování komína cihlového:     2000,- Kč za bm (běžný metr).
 • Ceník frézování komína šamotového nebo kameninového:    3000,- Kč za bm (běžný metr).
 • Instalace frézy, doprava, odvoz suti:    2300 až 4000,- Kč (dle vzdálenosti)

Máme vlastní profesionální komínovou frézu, která je garancí kvalitně provedené práce a především rychlé realizace. Umí frézovat i uhýbané a zakřivené komíny. Nefrézujeme komíny s azbestovou vložkou.  Je třeba v rámci ceníku frézování komínu kalkulovat s množstvím frézovaného materiálu. Frézování dovoluje odebrání až 1/3 komínové hmoty.

Frézování komínů: ceník se vztahuje na níže uvedené realizace:

 • frézování pro rozšíření průměru komínu za účelem vložkování
 • změna průměru komínového průduchu pro zlepšení odvodu spalin,
 • frézování komínu z důvodu změny technologie vytápění
 • frézování komínu pro odstranění zplodin a dehtu
 • změna užití komínu např. pro ventilaci, technologická šachta aj.

Pro stanovení ceny frézování vašeho komína nám pošlete tyto údaje: 

 1. výška komína 
 2. spotřebič (typ, název, výkon) 
 3. lokalita stavby (adresa) 
 4. telefon na vás pro další domluvu 

O kominictví Ocelmat Brno

Firma OCELMAT s.r.o. Brno byla založená v roce 2007 a navázala na práci firmy Karel Ocelka z roku 1997. Od počátku své činnosti se naše kominictví specializuje na montáže, stavby a rekonstrukce komínů, frézování a vložkování komínů, realizace nerezových komínů, montáže krbových kamen i plynových kotlů. Zajišťujeme veškerý servis pro vaše komíny. 

Díky úzké spolupráci s výrobci komínových systémů si udržujeme neustálý přehled o novinkách, změnách v legislativě a obecně o dění v oblasti komínové techniky tak, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout vždy jen to nejkvalitnější a nejvýhodnější řešení nejen v oblasti odstranění dehtu z komína.

V případě vašeho zájmu o službu "frézování komínů Brno" nás kontaktujte zde. Rádi vám sdělíme kalkulaci ceny za metr frézování komínu, nejbližší termíny a další důležité informace.

-------

Frézování komínů Brno

Více o frézování komínů na Wikipedi.

--------

Tematické určení obsahu stránky: frézování komínů Brno ceník, revize komínů cena, frézování komínů, vyfrézování komínu Brno. Dále také: cena frézování komínu, frézování a vložkování komínu cena, vyfrézování komínu cena, frézování a vložkkování komínů ceník, frézování komínu cena za metr. Tyto výrazy používají zákazníci k dohledaní námi poskytovaných služeb.

Často se nás ptáte

Nenašli jste co jste hledali?
Zeptejte se nás

Kontakt - Ocelmat
+420 603 145 305 Zavolejte nám v čase 8 - 18h

Proč si vybrat Ocelmat Brno

Firma OCELMAT s.r.o. byla založena v roce 2007 a navázala na práci firmy Karel Ocelka z roku 1997. Od počátku své činnosti se naše kominictví specializuje na montáže, stavby a rekonstrukce komínů, frézování a vložkování komínů, realizace nerezových komínů, montáže krbových kamen i plynových kotlů. Zajišťujeme veškerý kominický servis pro vaše komíny v oblasti Brno a jeho širším okolí. 

Díky úzké spolupráci s výrobci komínových systémů si udržujeme neustálý přehled o novinkách, změnách v legislativě a obecně o dění v oblasti komínové techniky tak, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout kvalitní a na desítky let funkční komín.

Nestavíme jen komíny v Brně a okolí pro rodinné domy. Navrhujeme a montujeme průmyslové komíny, prodáváme komínové vložky, příslušenství pro kominíky, krbová kamna a skla pod krbová kamna.

V případě vašeho zájmu o kominické služby v Brně a okolí nás kontaktujte zde.

Jaké komínové systémy instalujete?

Naše kominická firma primárně dodává a provádí montáž komínových systémů značek JEREMIAS, EURO KOMÍNY, ALMEVA PPH, SCHIEDEL a GAFLEX . Další komínové systémy lze po domluvě namontovat také. Nicméně výše uvedené komínové systémy máme léty prověřené a s ohledem na jejich cenu a kvalitu (odolnost a výdrž) je preferujeme a doporučujeme. Tyto komínové komponenty a systémy dodáváme napřímo, netřeba, aby si je zákazník pracně sháněl či objednával.

Máte kamennou pobočku?

Kancelář, prodejnu i výdejní místo eshopu najdete na adrese: Družstevní 123, 664 43 Želešice. Otevřeno je pravidelně ve středu 9:00-12:00, 13:00-15:00. V případě osobní návštěvy mimo otevírací dobu (neboť jsme primárně v terénu u zákazníků, než v kanceláři) je vhodné si domluvit předem schůzku.

+420 608 911 841,

+420 603 145 305,

info@ocelmat.cz

Dají se u vás objednat náhradní díly?

Ano, pro naše klienty zajišťujeme veškeré náhradní díly, příslušenství i komponenty pro stavbu komínů za výhodné ceny, neboť jsme velkoodběratelem a u našich stálých dodavatelů máme nasmlouvané výhodnější podmínky. Stejně tak provozujeme vedle naší hlavní kominické činnosti i prodej kominických pomůcek a příslušenství přes eshop https://www.kominy-obchod.cz, který má celorepublikovou působnost. V nabídce eshopu najdete kouřovody, nerezové trubky, sopouchy, kryty, dna, komínová kolena, komínové lávky, zábrany proti ptactvu, komínové ventilátory nebo komínová dvířka a jiné žádané zboží.

Kominické služby

Naše kominické služby jsou spolehlivým a odborným řešením pro vaši budovu. S dlouholetou praxí, zkušenostmi a precizním přístupem zajistíme bezpečnost a plnou funkčnost vašich komínů a krbů.

Všechny služby
Kominické služby

Proč my?

Odborné zkušenost a vzdělání

S dlouholetými zkušenostmi, praktickým know-how a odborným vzděláním v oboru jsme připraveni řešit vaše potřeby v oblasti komínů a kamen. Naše společnost disponuje odbornými pracovníky, kteří zaručují kvalitu a spolehlivost našich služeb.

Certifikovaný materiál a zboží

Nabízíme certifikovaný a špičkový materiál od renomovaných výrobců, což zajišťuje vysokou kvalitu našich produktů. S důrazem na kvalitu a efektivitu přinášíme spolehlivá řešení pro vaše komíny a kouřovody.

Specializace na atypická řešení

Jsme odborníky na atypická řešení a problematické komíny. Naše schopnosti zahrnují i splnění speciálních požadavků, jako jsou odtahy pro pražičky kávy nebo lakovny. S flexibilitou a schopností přizpůsobit se individuálním potřebám klientů garantujeme spokojenost.

Kompletní řešení "na klíč"

Poskytujeme komplexní řešení "na klíč" pro vaše komíny a kamna. Od návrhu a instalace komínu a kamen, přes kouřovody až po zajištění požární bezpečnosti a výchozí revize spalinové cesty – veškeré aspekty řešíme s maximální profesionalitou a péčí.

O nás

O nás

V oboru kominických služeb se opíráme o dlouholetou praxi. Jdeme s dobou, pracujeme s nejnovějšími materiály a technologiemi, tak, abychom našim zákazníkům vždy nabídli nejlepší řešení pro jejich maximální spokojenost.

Více o nás
Close icon

Kontaktní formulář