Nerezový komín třísložkový

Montáže nerez komínu pro krbová kamna jsou naším nejčastějším úkolem. Ceny za topení jsou nestabilní, stále více zákazníků chce mít doma kamna pro přitápění a také pro potěšení z plápolajícího ohně. Výběr vhodných krbových kamen a kvalitní komín vám zajistí parádní účinnost, teplo vám neuteče a investice se vyplatí.

Kvalitní nerezový komín a krbová kamna = vysoká účinnost + nízká spotřeba paliva + dlouhá životnost.

Třísložkový nerezový komín DW tvoří potrubí z nerezové oceli obalené tepelnou izolací (minerální nebo keramická vata) a vnější nosný plášť z nerezové oceli. Používáme certifikované nerezové komínové systémy velmi kvalitních výrobců např. Jeremias, Gaflex. Tím je zaručena stabilita materiálu, kvalitní spojování jednotlivých dílů nerezového komína, minerální izolace je zdravotně nezávadná, kotvící prvky jsou pevné a stabilní.

Kontaktujte nás - sdělíme vám nezávazně cenu realizace třísložkového nerezového komínu. Případně vám poradíme, jaký nerezový komín paliva objednat v našem e-shopu.

Poptat službu
Kontakt - Ocelmat
+420 603 145 305 Zavolejte nám v čase 8 - 18h
Nerezový komín třísložkový

Nerezový třísložkový komín

Známý také jako venkovní dvouplášťový komín, se používá pro všechny druhy spotřebičů od krbových kamen po dieselagregáty. Komín může být veden po fasádě objektu (venkovní nerezový komín) nebo uvnitř, může procházet střechou s libovolnou krytinou, hydroizolací i parozábranou.

Nerezový komín je vhodný do nemovitostí nebo novostaveb, kde je nutné vybudovat další komín a postavení nebo oprava zděného komínu je technicky náročné, nebo staticky nemožné. 

Montáž třísložkového komínu je jednodušší a nenáročná - minimální bourací a zazdívací práce. Nerezový třívrstvý komín je zvláště určen pro připojení moderních topných zařízení. Vhodný v situacích, kdy potřebujete venkovní dvouplášťový nerezový komín.

Prodej nerezových komínů

Na trhu se pohybuje celá řada výrobců třísložkových nerezových komínů, proto buďte bedliví ve výběru a sledujte i referenční hodnocení. Samozřejmě je nutné si zvolit správný nerezový komín podle typu spotřebiče a celkového řešení stavby.

Naše firma pracuje s těmito komínovými systémy:

  • Jeremias DW
  • Gaflex
  • Almeva PPH (komín pro kondenzační kotel)

Nerezové komíny těchto značek se nám dlouhodobě osvědčily jako velmi kvalitní (ideální nerezové komíny na tuhá paliva), s vynikajícími vlastnostmi a rozsahem doplňkového sortimentu. Třísložkový komín, který má vydržet dlouhá léta, musí být prostě kvalitně zhotoven, mít certifikáty a odpovídat normám pro komíny i pro nerezové výrobky. Tyto nerezové komíny na tuhá paliva jsou opravdu vysoce kvalitní a můžeme je s čistým srdcem doporučit. Pokud zvolíte tento nerezový komín na tuhá paliva, máte jednoznčnou garanci bezpečného a bezproblémového provozu na dlouhou řadu let.

Další podrobnější reference z oblasti instalace nerezových třísložkových komínů naleznete zde.

Pokud potřebujete instalovat nerezové komínové systémy do výrobních nebo průmyslových podniků, stejně tak jestliže chcete ve vašem domě aplikovat nerezový komín na tuhá paliva, pak nás kontaktujte.

Nerezový komín má několik základních výhod:

  1. Nerezová ocel je známá svou vysokou odolností vůči korozivním látkám, což znamená, že nerezový komín je odolný proti rzi a dalším chemickým poškozením. To zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost komínu.
  2. Nerezová ocel je schopná odolávat vysokým teplotám, což je důležité pro komíny, které jsou vystaveny horkým spalinám a výfukovým plynům. Nerezový komín je schopen udržet svou pevnost a celistvost i při vysokých teplotách.
  3. Nerezový komín je relativně lehký a flexibilní, což usnadňuje jeho instalaci ve srovnání s jinými typy komínů. Flexibilita materiálu umožňuje přizpůsobení komínu různým architektonickým a prostorovým požadavkům.
  4. Nerezový komín nevyžaduje složitou a náročnou údržbu. Materiál je snadno čistitelný a odolává usazování sazí a nečistot. Pravidelná kontrola a čištění jsou dostatečné pro udržení správného funkčního stavu tohoto komínu.
  5. Nerezový komín je vhodný pro různé typy paliv, včetně tuhých paliv, plynů a olejů. To znamená, že může být použit pro různé typy topných zařízení, jako jsou krby, kamna, pece nebo kotelny.

O kominictví Ocelmat Brno

Firma OCELMAT s.r.o. Brno byla založená v roce 2007 a navázala na práci firmy Karel Ocelka z roku 1997. Od počátku své činnosti se naše kominictví specializuje na montáže, stavby a rekonstrukce komínů, frézování a vložkování komínů, realizace nerezových komínů, montáže krbových kamen i plynových kotlů. Zajišťujeme veškerý servis pro vaše komíny. 

Díky úzké spolupráci s výrobci komínových systémů si udržujeme neustálý přehled o novinkách, změnách v legislativě a obecně o dění v oblasti komínové techniky tak, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout vždy jen to nejkvalitnější a nejvýhodnější řešení nejen v oblasti odstranění dehtu z komína.

 

--------------

Tematické určení služby: třísložkový komín, nerezový komín, realizace komínů, nerezové komíny, trojvrstvový nerezový komín. Dále také: komíny nerez, nerez komíny, nerezový komín na tuhá paliva, nerezový komín 150, nerezové komínové systémy, plechový komín z nerezu, nerezový komín cena, trojvrstvý nerezový komín cena. Tyto výrazy charakterizují námi poskytované služby a lze nás přes ně vyhledat na internetu.

Video

DW fu Jeremias - montáž třísložkového nerezového komína
(YouTube, 01.04.2014)
Montáž nerezový komín OCELMAT s.r.o.
(YouTube, 29.08.2013)

Ukázky referencí: Nerezový komín třísložkový DW

Prohlédněte si vybrané reference, díky nimž poznáte rozsah a kvalitu naší práce. Standardní kominické práce provádíme primárně v Brně a jeho okolí. Specifické kominické služby (např. stavbu průmyslových komínů aj.) provádíme v rámci celé ČR.

Často se nás ptáte

Nenašli jste co jste hledali?
Zeptejte se nás

Kontakt - Ocelmat
+420 603 145 305 Zavolejte nám v čase 8 - 18h

Proč si vybrat Ocelmat Brno

Firma OCELMAT s.r.o. byla založena v roce 2007 a navázala na práci firmy Karel Ocelka z roku 1997. Od počátku své činnosti se naše kominictví specializuje na montáže, stavby a rekonstrukce komínů, frézování a vložkování komínů, realizace nerezových komínů, montáže krbových kamen i plynových kotlů. Zajišťujeme veškerý kominický servis pro vaše komíny v oblasti Brno a jeho širším okolí. 

Díky úzké spolupráci s výrobci komínových systémů si udržujeme neustálý přehled o novinkách, změnách v legislativě a obecně o dění v oblasti komínové techniky tak, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout kvalitní a na desítky let funkční komín.

Nestavíme jen komíny v Brně a okolí pro rodinné domy. Navrhujeme a montujeme průmyslové komíny, prodáváme komínové vložky, příslušenství pro kominíky, krbová kamna a skla pod krbová kamna.

V případě vašeho zájmu o kominické služby v Brně a okolí nás kontaktujte zde.

Jaké komínové systémy instalujete?

Naše kominická firma primárně dodává a provádí montáž komínových systémů značek JEREMIAS, EURO KOMÍNY, ALMEVA PPH, SCHIEDEL a GAFLEX . Další komínové systémy lze po domluvě namontovat také. Nicméně výše uvedené komínové systémy máme léty prověřené a s ohledem na jejich cenu a kvalitu (odolnost a výdrž) je preferujeme a doporučujeme. Tyto komínové komponenty a systémy dodáváme napřímo, netřeba, aby si je zákazník pracně sháněl či objednával.

Máte kamennou pobočku?

Kancelář, prodejnu i výdejní místo eshopu najdete na adrese: Družstevní 123, 664 43 Želešice. Otevřeno je pravidelně ve středu 9:00-12:00, 13:00-15:00. V případě osobní návštěvy mimo otevírací dobu (neboť jsme primárně v terénu u zákazníků, než v kanceláři) je vhodné si domluvit předem schůzku.

+420 608 911 841,

+420 603 145 305,

info@ocelmat.cz

Dají se u vás objednat náhradní díly?

Ano, pro naše klienty zajišťujeme veškeré náhradní díly, příslušenství i komponenty pro stavbu komínů za výhodné ceny, neboť jsme velkoodběratelem a u našich stálých dodavatelů máme nasmlouvané výhodnější podmínky. Stejně tak provozujeme vedle naší hlavní kominické činnosti i prodej kominických pomůcek a příslušenství přes eshop https://www.kominy-obchod.cz, který má celorepublikovou působnost. V nabídce eshopu najdete kouřovody, nerezové trubky, sopouchy, kryty, dna, komínová kolena, komínové lávky, zábrany proti ptactvu, komínové ventilátory nebo komínová dvířka a jiné žádané zboží.

Kominické služby

Naše kominické služby jsou spolehlivým a odborným řešením pro vaši budovu. S dlouholetou praxí, zkušenostmi a precizním přístupem zajistíme bezpečnost a plnou funkčnost vašich komínů a krbů.

Všechny služby
Kominické služby

Proč my?

Odborné zkušenost a vzdělání

S dlouholetými zkušenostmi, praktickým know-how a odborným vzděláním v oboru jsme připraveni řešit vaše potřeby v oblasti komínů a kamen. Naše společnost disponuje odbornými pracovníky, kteří zaručují kvalitu a spolehlivost našich služeb.

Certifikovaný materiál a zboží

Nabízíme certifikovaný a špičkový materiál od renomovaných výrobců, což zajišťuje vysokou kvalitu našich produktů. S důrazem na kvalitu a efektivitu přinášíme spolehlivá řešení pro vaše komíny a kouřovody.

Specializace na atypická řešení

Jsme odborníky na atypická řešení a problematické komíny. Naše schopnosti zahrnují i splnění speciálních požadavků, jako jsou odtahy pro pražičky kávy nebo lakovny. S flexibilitou a schopností přizpůsobit se individuálním potřebám klientů garantujeme spokojenost.

Kompletní řešení "na klíč"

Poskytujeme komplexní řešení "na klíč" pro vaše komíny a kamna. Od návrhu a instalace komínu a kamen, přes kouřovody až po zajištění požární bezpečnosti a výchozí revize spalinové cesty – veškeré aspekty řešíme s maximální profesionalitou a péčí.

O nás

O nás

V oboru kominických služeb se opíráme o dlouholetou praxi. Jdeme s dobou, pracujeme s nejnovějšími materiály a technologiemi, tak, abychom našim zákazníkům vždy nabídli nejlepší řešení pro jejich maximální spokojenost.

Více o nás
Close icon

Kontaktní formulář