Almeva PPH Brno

Plastový komínový systém odkouření ALMEVA slouží především pro odkouření kondenzačních kotlů (s výstupní teplotou spalin do 120°C). Plastové komíny Almeva se používají pouze pro spotřebiče spalující plynná paliva - zemní plyn (L, H) a tekutá paliva (LTO).

Jedná se o moderní vyspělý komínový systém odvodu spalin, precizně navržený tvar hrdlového spoje umožňuje vynikající hydraulické vlastnosti potrubí, což zaručuje dokonalé proudění spalin a nízké riziko zanášení.

Poptat službu
Kontakt - Ocelmat
+420 603 145 305 Zavolejte nám v čase 8 - 18h

Plastový komínový systém určen převážně pro přetlakové a vysokopřetlakové spalinové cesty (tlak uvnitř komínové vložky je během provozu vyšší než vně). Může být použit i pro komíny s přirozeným tahem. Je vhodný pro komíny plánovitě provozované v mokrém režimu.

Komponenty plastového komínového systému Almeva jsou vyrobeny z termoplastické vysokomolekulární látky polypropylen homopolymer (PPH). Díly jsou vyráběny v průměrech průduchu 60 až 200 mm.

Hrdlové spoje plastového komínu Almeva jsou těsněny elastomerovými kroužky, které zajišťují těsnost, pevnost, ale i dlouhodobou pružnost spoje.

Sortiment pevného komínového potrubí doplňují flexibilní hadice a přechodky k pevným vložkám.  Celý systém plastových vložek může být doplněn koncentrickým odkouřením ve dvou variantách použití. Každý z výše uvedených typů je navíc vyráběn v provedení nerez nebo v provedení bílá prášková barva.

Komínový systém LIL Almeva - koaxiální přívod vzduchu pro spalování (koaxiální komín). Varianta po fasádě, nebo v šachtě (vzduch pro spalování nasává z šachty) a srůznými typy ukončení (vyústění).

Materiál koaxiálního komínu Almeva LIL - vnitřní trubky plast PPH, vnější ocel-bílý komaxit.

Komínový systém LAB Almeva - fasádní koaxiální odkouření (koaxiální komín).

Materiál koaxiálního komínu Almeva LAB - vnitřní trubky plast PPH, vnější nerez.

Komínový systém LAL Almeva - fasádní koaxiální odkouření (koaxiální komín)

Materiál koaxiálního komínu Almeva LAL - vnitřní trubky plast PPH, vnější ocel-bílý komaxit.

Komínový systém LIB Almeva - s nerezovým kouřovodem, varanta po fasádě s koaxiálním přívodem vzduchu, nebo v šachtě

Materiál koaxiálního komínu Almeva Lib - vnitřní trubky plast PPH, vnější nerez.

Technické nákresy, schémata jednotlivých komínových systémů

Komíny ALMEVA je dodáván firmou TECH TRADING se kterou naše montážní firma OCELMAT s.r.o. dlouhodobě spolupracuje.

Výrobce komínového systému: ALMEVA AG, Kenzenauerstrasse 4, CH-9223 Schweizersholz

 

V případě zájmu o nezávazné sdělení ceny a možného termínu dodání komínového systému Almeva nás prosím kontaktujte. Obratem se vám ozveme.

Proč zvolit plastové komíny od nás?

  • nabízíme prověřené moderní komínové systémy
  • dlouholeté zkušenosti s prodejem komínových systémů
  • výhodná cena za komínový sortiment
  • rozsáhlé zásoby komínového zboží

---------------

Zákazníci hledají naše produkty přes výrazy: koaxiální komín, komínový systém, komíny Almeva, plastové komíny.

Často se nás ptáte

Nenašli jste co jste hledali?
Zeptejte se nás

Kontakt - Ocelmat
+420 603 145 305 Zavolejte nám v čase 8 - 18h

Proč si vybrat Ocelmat Brno

Firma OCELMAT s.r.o. byla založena v roce 2007 a navázala na práci firmy Karel Ocelka z roku 1997. Od počátku své činnosti se naše kominictví specializuje na montáže, stavby a rekonstrukce komínů, frézování a vložkování komínů, realizace nerezových komínů, montáže krbových kamen i plynových kotlů. Zajišťujeme veškerý kominický servis pro vaše komíny v oblasti Brno a jeho širším okolí. 

Díky úzké spolupráci s výrobci komínových systémů si udržujeme neustálý přehled o novinkách, změnách v legislativě a obecně o dění v oblasti komínové techniky tak, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout kvalitní a na desítky let funkční komín.

Nestavíme jen komíny v Brně a okolí pro rodinné domy. Navrhujeme a montujeme průmyslové komíny, prodáváme komínové vložky, příslušenství pro kominíky, krbová kamna a skla pod krbová kamna.

V případě vašeho zájmu o kominické služby v Brně a okolí nás kontaktujte zde.

Jaké komínové systémy instalujete?

Naše kominická firma primárně dodává a provádí montáž komínových systémů značek JEREMIAS, EURO KOMÍNY, ALMEVA PPH, SCHIEDEL a GAFLEX . Další komínové systémy lze po domluvě namontovat také. Nicméně výše uvedené komínové systémy máme léty prověřené a s ohledem na jejich cenu a kvalitu (odolnost a výdrž) je preferujeme a doporučujeme. Tyto komínové komponenty a systémy dodáváme napřímo, netřeba, aby si je zákazník pracně sháněl či objednával.

Máte kamennou pobočku?

Kancelář, prodejnu i výdejní místo eshopu najdete na adrese: Družstevní 123, 664 43 Želešice. Otevřeno je pravidelně ve středu 9:00-12:00, 13:00-15:00. V případě osobní návštěvy mimo otevírací dobu (neboť jsme primárně v terénu u zákazníků, než v kanceláři) je vhodné si domluvit předem schůzku.

+420 608 911 841,

+420 603 145 305,

info@ocelmat.cz

Dají se u vás objednat náhradní díly?

Ano, pro naše klienty zajišťujeme veškeré náhradní díly, příslušenství i komponenty pro stavbu komínů za výhodné ceny, neboť jsme velkoodběratelem a u našich stálých dodavatelů máme nasmlouvané výhodnější podmínky. Stejně tak provozujeme vedle naší hlavní kominické činnosti i prodej kominických pomůcek a příslušenství přes eshop https://www.kominy-obchod.cz, který má celorepublikovou působnost. V nabídce eshopu najdete kouřovody, nerezové trubky, sopouchy, kryty, dna, komínová kolena, komínové lávky, zábrany proti ptactvu, komínové ventilátory nebo komínová dvířka a jiné žádané zboží.

Kominické služby

Naše kominické služby jsou spolehlivým a odborným řešením pro vaši budovu. S dlouholetou praxí, zkušenostmi a precizním přístupem zajistíme bezpečnost a plnou funkčnost vašich komínů a krbů.

Všechny služby
Kominické služby

Proč my?

Odborné zkušenost a vzdělání

S dlouholetými zkušenostmi, praktickým know-how a odborným vzděláním v oboru jsme připraveni řešit vaše potřeby v oblasti komínů a kamen. Naše společnost disponuje odbornými pracovníky, kteří zaručují kvalitu a spolehlivost našich služeb.

Certifikovaný materiál a zboží

Nabízíme certifikovaný a špičkový materiál od renomovaných výrobců, což zajišťuje vysokou kvalitu našich produktů. S důrazem na kvalitu a efektivitu přinášíme spolehlivá řešení pro vaše komíny a kouřovody.

Specializace na atypická řešení

Jsme odborníky na atypická řešení a problematické komíny. Naše schopnosti zahrnují i splnění speciálních požadavků, jako jsou odtahy pro pražičky kávy nebo lakovny. S flexibilitou a schopností přizpůsobit se individuálním potřebám klientů garantujeme spokojenost.

Kompletní řešení "na klíč"

Poskytujeme komplexní řešení "na klíč" pro vaše komíny a kamna. Od návrhu a instalace komínu a kamen, přes kouřovody až po zajištění požární bezpečnosti a výchozí revize spalinové cesty – veškeré aspekty řešíme s maximální profesionalitou a péčí.

O nás

O nás

V oboru kominických služeb se opíráme o dlouholetou praxi. Jdeme s dobou, pracujeme s nejnovějšími materiály a technologiemi, tak, abychom našim zákazníkům vždy nabídli nejlepší řešení pro jejich maximální spokojenost.

Více o nás
Close icon

Kontaktní formulář