Redukce - Ocelmat Brno

  • jednovrstvý komínový systém z nerezové oceli pro sanaci stávajících komínů, kouřovodů, odvětrání
  • materiál komínových redukcí: nerezová ocel EN 1.4404 (odpovídá dřívější oceli ČSN 17 349)
  • provozní teplota do 600 °C
  • síla materiálu komínové redukce 0,6 nebo 0,8 mm
  • podtlak
  • T600 N1 D V3 L50060 G100, T400 N1 W V2 L50060 O50
  • použití komínové redukce pro spotřebiče na pevná, kapalná a plynná paliva
  • díly komínových redukcí v průměru 80 mm až 250 mm - na objednání (cca do týdne)
dostupnost:na dotaz
Poptat
Kontakt - Ocelmat
+420 603 145 305 Zavolejte nám v čase 8 - 18h
Redukce - Ocelmat Brno

Alternativní názvy: komínová redukce, zúžení komínu, rozšíření komínu.

Komínové redukce je možno objednat na různé průměry, dohoda telefonicky! Tel.: 739 554 154 - výhodné ceny a individuální zpracování komínové redukce dle vašich požadavků.

Co jsou komínové redukce a k čemu slouží?

Komínové redukce jsou nezbytné součásti komínových systémů. Komínové redukce slouží k přizpůsobení velikosti a průměru komínu pro optimální výkon nebo potřeby konkrétního zařízení, které je k němu připojeno. Redukce komínů jsou tvarovány tak, aby umožnily přechod z většího průměru komína na menší průměr nebo naopak, čímž se reguluje průtok spalin a zajišťuje bezpečné odvádění spalin z topeniště nebo zařízení, které spaluje palivo.

Komínové redukce jsou využívány v různých situacích. Například, pokud máte menší topeniště nebo kotel, který vyžaduje menší průměr komínu, může být použita redukce pro zmenšení průměru. Naopak, když potřebujete připojit větší topeniště nebo zařízení, které vyžaduje větší průměr komínu, použijete redukci k rozšíření průměru komína.

Důležité je zajistit, aby byly komínové redukce řádně nainstalovány a spojeny s ostatními komínovými součástmi, jako jsou komínové trubky, kouřovody a kouřové větráky, aby byla zajištěna správná funkce a bezpečnost celého komínového systému. Pokud si nejste jisti, jakou redukci potřebujete nebo jak ji nainstalovat, raději se s námi poraďte. Jsme tu pro vás.

Máte zvláštní požadavky? My máme řešení!

V našem kominictví jsme připraveni splnit i specifické požadavky na komínové redukce. Díky našim možnostem jsme schopni dodat komínové redukce přesně podle vašich specifikací a potřeb.

Potřebujete speciální rozměry komínové redukce?

Máte konkrétní materiálové požadavky?

Pro více informací nebo konzultaci ohledně individuálních komínových redukcí nás neváhejte kontaktovat. Jsme zde, abychom vám poskytli nejlepší možné řešení. Děkujeme za váš zájem o naše produkty a za vaši důvěru v naše kominictví.

---------------

Specifikace produktu: komínová redukce, rozšíření komínové trubky, zúžení komínové trubky.

Další fotografie

Redukce

Technické informace

Redukce - #10

Často se nás ptáte

Nenašli jste co jste hledali?
Zeptejte se nás

Kontakt - Ocelmat
+420 603 145 305 Zavolejte nám v čase 8 - 18h

Proč si vybrat Ocelmat Brno

Firma OCELMAT s.r.o. byla založena v roce 2007 a navázala na práci firmy Karel Ocelka z roku 1997. Od počátku své činnosti se naše kominictví specializuje na montáže, stavby a rekonstrukce komínů, frézování a vložkování komínů, realizace nerezových komínů, montáže krbových kamen i plynových kotlů. Zajišťujeme veškerý kominický servis pro vaše komíny v oblasti Brno a jeho širším okolí. 

Díky úzké spolupráci s výrobci komínových systémů si udržujeme neustálý přehled o novinkách, změnách v legislativě a obecně o dění v oblasti komínové techniky tak, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout kvalitní a na desítky let funkční komín.

Nestavíme jen komíny v Brně a okolí pro rodinné domy. Navrhujeme a montujeme průmyslové komíny, prodáváme komínové vložky, příslušenství pro kominíky, krbová kamna a skla pod krbová kamna.

V případě vašeho zájmu o kominické služby v Brně a okolí nás kontaktujte zde.

Jaké komínové systémy instalujete?

Naše kominická firma primárně dodává a provádí montáž komínových systémů značek JEREMIAS, EURO KOMÍNY, ALMEVA PPH, SCHIEDEL a GAFLEX . Další komínové systémy lze po domluvě namontovat také. Nicméně výše uvedené komínové systémy máme léty prověřené a s ohledem na jejich cenu a kvalitu (odolnost a výdrž) je preferujeme a doporučujeme. Tyto komínové komponenty a systémy dodáváme napřímo, netřeba, aby si je zákazník pracně sháněl či objednával.

Máte kamennou pobočku?

Kancelář, prodejnu i výdejní místo eshopu najdete na adrese: Družstevní 123, 664 43 Želešice. Otevřeno je pravidelně ve středu 9:00-12:00, 13:00-15:00. V případě osobní návštěvy mimo otevírací dobu (neboť jsme primárně v terénu u zákazníků, než v kanceláři) je vhodné si domluvit předem schůzku.

+420 608 911 841,

+420 603 145 305,

info@ocelmat.cz

Dají se u vás objednat náhradní díly?

Ano, pro naše klienty zajišťujeme veškeré náhradní díly, příslušenství i komponenty pro stavbu komínů za výhodné ceny, neboť jsme velkoodběratelem a u našich stálých dodavatelů máme nasmlouvané výhodnější podmínky. Stejně tak provozujeme vedle naší hlavní kominické činnosti i prodej kominických pomůcek a příslušenství přes eshop https://www.kominy-obchod.cz, který má celorepublikovou působnost. V nabídce eshopu najdete kouřovody, nerezové trubky, sopouchy, kryty, dna, komínová kolena, komínové lávky, zábrany proti ptactvu, komínové ventilátory nebo komínová dvířka a jiné žádané zboží.

Close icon

Kontaktní formulář