menu
menu close

Nerezový komín třísložkový Brno

Nerezový komín třísložkový Ocelmat BrnoTřísložkový komínový průduch tvoří potrubí z nerezové oceli obalené tepelnou izolací(minerální nebo keramická vlna) a vnější nosný plášť z nerezové oceli.

Kontaktujte nás - sdělíme vám nezávazně cenu realizace třísložkového komínu.

Tento systém se používá pro samostatné komíny pro odvod spalin od spotřebičů na plynná, kapalná i tuhá paliva. Komín může být veden po fasádě objektu  i uvnitř, může procházet střechou s libovolnou krytinou.

Je vhodný do nemovitostí nebo novostaveb, kde je nutné vybudovat další komín a postavení zděného nebo keramického komínu je možné jen s velkými omezeními stávající prostorové dispozice.

Montáž třísložkového komínu je jednodušší a nenáročná na bourací a zazdívací práce. Je zvláště určen pro připojení moderních topných zařízení.

fotky realizace

Video montáž třísložkového nerezového komínu na fasádu

 

Na trhu se pohybuje celá řada výrobců třísložkových nerezových komínů, je dobré si zvolit ten správný podle typu spotřebiče a celkového řešení stavby.

Naše firma pracuje s těmito komínovými systémy:

Nerezový komín třísložkový v BrněNerezové komíny BrnoKomíny Ocelmat nerezové Brnostřešní průchodka - nerezový izolovaní díl pro požární bezpečnost dřevěného krovu, stropu, střechy.  

Nerezový komín OcelmatNerezové komíny Ocelmat v Brněkonzoly a úchyty pro přilevní komína(do trámů v půdě, nebo na fasádu), díly třísložkového komína - nerez., izolace a nerez. plášť       

zpět