menu
menu close

Kamna Bodart & Gonay ⭐ Krbová kamna s průzorem z keramickébo skla, který poskytuje pěkný výhled na oheň.

Kamna Bodart & Gonay už nejsou a nebudou dostupná v naší nabídce, vyberte si prosím z jiných kamen:

 

  • vynikající kvalita a vysoká technická úroveň
  • automatický kapilární termostat pro regulaci topného výkonu a optimalizaci spotřeby paliva
  • palivo dřevo a uhlí
  • nízká pořizovací cena

krbová kamna Beskydy 3 - Ocelmat Brnokrbová kamna Beskydy 4 - Ocelmat Brnokrbová kamna Beskydy 5 - Ocelmat Brnokrbová kamna Karpaty 35 - Ocelmat Brno

Kamna BESKYDY 3, 4, 5

Krbová kamna s průzorem z keramickébo skla, který poskytuje pěkný výhled na oheň. Vnitřní strana skla je během chodu kamen samočinně oplachována vzduchem a tím je výrazně sníženo zanášení skla. Kamna mohou spalovat dřevo i uhlí, což je umožněno systémem dvojitého přestavného roštu. Kamna ohřívají místnost jak sáláním, tak i prouděním teplého vzduchu přes konvekční trubice, které procházejí nad spalovací komorou a přes zadní konvekční plášť nasávají studený vzduch od podlahy. Tento systém umožňuje roznoměrnější rozložení tepla v místnosti a vytvoření optimální tepelné pohody. Tělo kamen je svařeno z kotlového ocelového plechu, spalovací komora je obložena šamotovými cihlami, rozvaděč vzduchu a komínové přepážky jsou vyrobeny ze žáruvzdorné nerezové oceli. Kamna jsou vybavena automatickým kapilárním termostatem pro regulaci topného výkonu a optimalizaci spotřeby paliva. Připojení ke komínu je možno realizovat dozadu nebo vzhůru - kamna disponují oběma otvory, nepoužitý otvor se zaslepí puklicí.

Kamna KARPATY 35

Kamna jsou po konstrukční stránce podobná kamnům BESKYDY a disponují stejnými technickými prvky jako tento model. Pouze konvekce teplého vzduchu je řešena jiným způsobem. KARPATY 35 jsou vybaveny zaobleným konvekčním pláštěm, který otvorem v dolní části nasává studený vzduch od podlahy a otvorem v horní části vychází ohřátý vzduch zpět to místnosti.