Luna

Krbová kamna Luna mají obdélníková přikládací dvířka a spodní popelníková dvířka. Celolitinová konstrukce s trojitých hořením, oplachem skla horkým vzduchem a velkým popelníkem. Toto provedení je lety prověřené. Izolované kličky a „zakrytí“ horkých částí snižuje možnost popálení a řadí kamna Luna mezi nejbezpečnější při topení dřevem.

Dvouplášťová konstrukce má vnitřní korpus z pozinkované oceli. Tato ochrana zcela vylučuje reznutí. Uvnitř jsou vložené litinové desky vyplňující celý spalovací prostor. Vnitřní vroubkování litiny má vliv na hoření a zamezuje praskání. Otočný litinový rošt a popelník umožňují dlouhodobé topení bez vyhasnutí. V horní části ohniště, před výstupem do komína jsou vloženy dva deflektory. Ty omezují vstup plamenů do komína a zlepšují průběh dohoření plynů ze dřeva.

Velkou předností je, že nasávací otvory do druhého pláště jsou u podlahy a při delším topení se teplý vzduch dostane se i do vzdálených míst od kamen.Toto zcela zamezuje kolísání tepla navenek  při přikládání a po vyhasnutí dlouhou dobu ještě hřeje.

Cena Luna bez DPH 36 593 Kč.

Cena Luna s 21% DPH 44 278 Kč.

Technické parametry:

Jmenovitý výkon 8 kW
Vytápěcí schopnost při zateplení 50W/1m3
229 m3
Účinnost 81,9 %
Rozměry - VxŠxH 1169 x 540 x 564 mm
Průměr kouřovodu
130 mm
Připojení kouřovodu
horní
Externí přívod vzduchu
ano, průměr 120 mm
Váha kamen
194 kg
Obklad
keramika
Konstrukce spalovacího prostoru
litina
Typ roštu
otočný, plochý
Popelníkvyjimatelný

Palivo

dřevo, ekobrikety
Max. délka polen
30 cm
Spotřeba paliva 2,3 kg/hod

Barevné dekory: bordo,                        turchese,                                        pergamena 

Další obrázky:

zpět